Daniel Cormier nie miał litości dla swojego przyszłego rywala, który wystąpił na gali WWE Summerslam. Brock Lesnar przegrał wtedy swój pojedynek, co aktualny mistrz dwóch kategorii wagowych UFC wypomniał mu na Twitterze. Cormier skomentował również sylwetkę Lesnara, który wrócił do badań przez USADA.

Stary Brock wygląda na mniejszego. Szykuje się na wpier*ol! Baw się dobrze na WWE, bo jak tylko Cię dopadnę to już nie odpuszczę!

Nie masz już tytułu, teraz możesz gonić za moim! Przepraszam Cię Brock, ale rezultat będzie taki sam!

Mówi się, że walka obu zawodników może odbyć się na początku przyszłego roku. Cormier w wielu wywiadach powtarzał, że chciałby zawalczyć jeszcze dwa razy przed przejście na emeryturę, którą zapowiada na marzec 2019 roku.

23 KOMENTARZE

 1. Ładnie się DC ustawił. Zarobi trochę szmalcu, w rekordzie wygrana z Brockiem i zarazem obrona tytułu na koncie. Ale co by nie było, należy mu się.

 2. Przegrał :korwinlaugh: Jak tak było w scenariuszu to jak miał to wygrać ? :waldeklaugh: Nigdy nie rozumiałem WWE i tych ludzi co to oglądają :korwinwhat:

 3. Ładnie się DC ustawił. Zarobi trochę szmalcu, w rekordzie wygrana z Brockiem i zarazem obrona tytułu na koncie. Ale co by nie było, należy mu się.

  należy to mu sie trzeci łomot od Jonesa

 4. WWE zrobiło juz chyba trzecie podejście pod Romana REigns'a (nie wiem po kiego go promują) a Brock grzecznie wykonał scenariusz. Generalnie powinien go zlać (a tak, oglądam czasem WWE) ale przecież pieniądze nie śmierdzą. Podobno.

  Pojedynek Cormier vs Brock będzie ciekawy właśnie dlatego, że spotkają się mistrzowie zapasów, tylko z odmiennymi drogami zawodowymi (i "wspomaganiem" 😉

  Kibicuję Danielowi żeby dokopał koksiarzowi, ale nie wiem czy dosięgnie 🙁

 5. WWE zrobiło juz chyba trzecie podejście pod Romana REigns'a (nie wiem po kiego go promują) a Brock grzecznie wykonał scenariusz. Generalnie powinien go zlać (a tak, oglądam czasem WWE) ale przecież pieniądze nie śmierdzą. Podobno.

  Pojedynek Cormier vs Brock będzie ciekawy właśnie dlatego, że spotkają się mistrzowie zapasów, tylko z odmiennymi drogami zawodowymi (i "wspomaganiem" 😉

  Kibicuję Danielowi żeby dokopał koksiarzowi, ale nie wiem czy dosięgnie 🙁

  Promują Romana bo jest z rodziny The Rocka i WWE na siłę go wciska, ale nikt tego nie kupuje.

 6. Promują Romana bo jest z rodziny The Rocka i WWE na siłę go wciska, ale nikt tego nie kupuje.

  Ludzie chyba modlili się żeby Brock w końcu stracił pas, a na koniec i tak wybuczeli Romana :DC:

 7. NIe wiedziałem że walke w WWE można przegrać albo wygrać. Nie wiedziałem że to sa prawdziwe walki.

  DC będzie płakał po tej walce, lubi dużo gadać, gadał przed obiema walkami z Jonesem a później był płacz.

 8. Daniel Cormier nie miał litości dla swojego przyszłego rywala, który wystąpił na gali WWE Summerslam.

  Faktycznie, bezwzględne te jego twity :no no:

 9. Nie bardzo potrafię sobie wyobrazić jak Brock miał by wygrać z Cormierem. W stójce jest bez szans i klincz też obstawiał bym dla Cormiera. Wydaje mi się że nie będzie w stanie kłaść Daniela na plecy, a nawet jeśli jestem w błędzie i Lesnar będzie obalał Cormiera to przecież go nie przeleży, bo po dwóch rundach nie będzie miał już energii. Brock nie jest zawodnikiem który nokautował swoich przeciwników jednym ciosem więc na jakiś lucky punch też bym nie liczył. Innymi słowy, gra do jednej bramki. Przed walką będą się napinać, grać pod publikę, a w samej walce nie wynik będzie niewiadomą ale rodzaj zakończenia, i czas w którym Cormier odprawi Lesnara.

 10. po dwóch rundach nie będzie miał już energii.

  Nigdy nie brakowało mu energii. Co nie zmienia faktu iż nie ma realnych szans z Cormierem

 11. Nigdy nie brakowało mu energii. Co nie zmienia faktu iż nie ma realnych szans z Cormierem

  W tych walkach gdzie walczył trzecią rundę poruszał się jak wóz z węglem, nie miał energii. Mało było ostatnio takich walk ale twierdzę że było by podobnie gdyby starcie wyszło poza 10 minut

 12. Nigdy nie brakowało mu energii. Co nie zmienia faktu iż nie ma realnych szans z Cormierem

  Może zmienią na NC, jakby DC wpadł :DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.