Zdjęcie dnia a na nim były mistrz dwóch dywizji UFC, Daniel Cormier na tle domu w którym dorastał w dzieciństwie. Jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii MMA tak skomentował zdjęcie:

Pierwszy dom, w którym mieszkałem, nigdy nie zapomnij skąd pochodzisz. Miałem szczęście, że moi rodzice pracowali ciężko, aby zapewnić dach nad naszymi głowami. #lafayette #westendst #kidfromthenorthsideoflafayette

Dzieciństwo Cormiera na pewno nie było usłane różanami. Kiedy przyszły dwukrotny olimpijczyk miał zaledwie 7 lat, jego ojciec w Święto Dziękczynienia w 1986 roku został śmiertelnie postrzelony przez ojca swojej drugiej żony. Wcześniej doszło do rozwodu rodziców Cormiera i od 3 roku życia wychowywany był przez ojczyma i matkę.

View this post on Instagram

Today I lost my hero to cancer, my father was the bravest, strongest , hardest working and most caring person I’ve ever known. Always the life of the party and made everyone he ever came in contact with feel good. I never could have imagined we would be going through this right now. All the lessons I wanna try and pass along I learned from my dad. You know its about the legacy we leave behind and my dads legacy will be one of just a great person, loving husband and father and friend to everyone. If you’ve ever met Percy Benoit you’re better for it. We were able to see some amazing things pops and I hope you enjoyed the ride, I only wanted to make you proud. I love you pop, you were the strenght of this family , now you get to rest. No more pain. Love you Dad #rip #cancersucks

A post shared by Daniel "DC" Cormier (@dc_mma) on

15 KOMENTARZE

 1. U nas w Polska to potrzeba 80 k żeby taka chatkę wy*ebac.

  Chociaż w domku mieszkał a nie w jebanym bloku.

 2. U nas w Polska to potrzeba 80 k żeby taka chatkę wy*ebac. Domek holenderski se trzeba bylo kupić.

  Chyba kurwa w Sosnowcu. We Wro by Ci krzyknęli za to pewnie z 250k…

 3. Chyba kurwa w Sosnowcu. We Wro by Ci krzyknęli za to pewnie z 250k…

  W końcu mówimy o slamsach.

  W Warszawie za kawałek ziemi pod budowe zapłaciliby 1 mln, o ile by mieli dobra koneksje.

 4. W łodzi za taki domek spokojnie 300k i to na obrzeżach, jakby DC pokazał zdjęcie kamienicy z hydrantem przed nią to może bym mu współczuł.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.