Były mistrz kategorii ciężkiej UFC Daniel Cormier (MMA 22-2, 1NC), który utracił swój tytuł na rzecz Stipe Miocica (MMA 19-3) w sierpniu ubiegłego roku, jest przekonany, że jest pierwszy w kolejności do walki mistrzowskiej. W zeszłym tygodniu ogłoszono, że aktualny mistrz jest już zdolny do walki po wyleczeniu kontuzji, ale sam zainteresowany stwierdził, że potrzebuje czasu i musi przemyśleć przebieg swojej dalszej kariery.

Chcę trylogi z Miocicem i to z nim zamierzam walczyć w następnej kolejności. Tak się stanie. Wiem, że mówią, że ludzie oczekują czegoś nowego.. Do cholery, ja też chciałem czegoś nowego jak go pokonałem, ale dałem mu rewanż.

Cormier skierował też kilka słów bezpośrednio do swojego byłego oponenta.

Stipe, dobrze jest robić tylko właściwe rzeczy. Jesteś człowiekiem honoru, prawda? Jesteś strażakiem i ratujesz życie, prawda? Całe życie robisz dobre rzeczy, więc teraz też zachowaj się dobrze i zrób coś dobrego dając mi rewanż.

Nie wiadomo, jak rozwiąże się sytuacja związana z powrotem aktualnego mistrza do walk, ponieważ sam zapowiedział, że zamierza zwolnić, ponieważ obawia się dalszych następstw uszkodzenia oka.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.