Ilia Topuria jest pewny swego przed walką o pas mistrzowski z Alexandrem Volkanovskim. Zdaniem Daniela Cormiera, byłego mistrza UFC, Topuria ze swoją pewnością siebie przypomina mu Conora McGregora.

Do walki Alexa Volkanovskiego z Ilią Topurią ma dojść 17 lutego. Topuria zamierza odebrać mistrzowski tytuł kategorii piórkowej Volkanovskiemu i jest pewny, że uda mu się tego dokonać. Zapowiada też szybki nokaut na mistrzu. Daniel Cormier w programie DC & RC przyznał, że zachowanie Topurii przypomina mu zachowanie Conora McGregora.

Ze swoją pewnością siebie przypomina mi Conora sprzed walki z Jose Aldo. On wówczas też zapowiadał, że będzie mistrzem i że stanie się największą gwiazdą UFC. Kiedy zwyciężył, jego gwiazda rozbłysła w niesamowity sposób. Wydaje mi się, że Topuria przygotowuje sobie podobny grunt. Zobaczymy czy dotrzyma wszystkich obietnic, które składa. Swoimi słowami nakłada na siebie ogromną presję. Większość osób w takie sytuacja stara się tego nie robić, ale nie on.

Ilia Topuria rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2015. Do dziś stoczył czternaście pojedynków i wszystkie wygrał. Dwanaście razy kończył rywali przed czasem. Dla UFC bije się od roku 2020. W najważniejszym oktagonie świata stoczył sześć walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Ilia Topuria jest pewny swego przed walką o pas mistrzowski z Alexandrem Volkanovskim. Zdaniem Daniela Cormiera, byłego mistrza UFC, Topuria ze swoją pewnością siebie przypomina mu Conora McGregora. Do walki Alexa Volkanovskiego z Ilią Topurią ma dojść 17 lutego. Topuria zamierza odebrać mistrzowski tytuł kategorii piórkowej Volkanovskiemu i jest pewny, że uda mu się tego dokonać. Zapowiada […]

Odpowiedz polub

click to expand...