Daniel Cormier, który podczas gali UFC 230 zmierzy się w pierwszej obronie tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej z Derickiem Lewisem, cały czas liczy, że jego kolejnym rywalem będzie Brock Lesnar. Wygląda też na to, że Daniel Cormier zamierza nieco podgrzać atmosferę przed jego potencjalną walką z Brockiem.

Słyszałem, że Brock Lesnar pojawi się w The Garden podczas gali UFC 230. Jeśli spróbuje wejść do klatki, zamierzam dać mu w twarz. Jestem mu coś winien za poprzedni raz.

Cormier powiedział o swoich planach w audycji SiriusXM. Wcześniej, gdy Daniel wywalczył pas mistrza wagi ciężkiej pokonując Stipe Miocica, Brock Lesnar wszedł do oktagonu, wyzwał nowego króla wagi ciężkiej i go odepchnął. Czy jednak w Madison Square Garden dojdzie do drugiej przepychanki między zawodnikami? Przekonamy się już  3 listopada.

29 KOMENTARZE

 1. Ale da mu w twarz, czy po prostu tak gada? Jedyny słowny ostatnio jest Khabib. Reszta tylko mele jęzorem bez pokrycia.

 2. Edit: 2:46

  Lesnar podnosi 180kg typa jakby ważył 80. #andnew :lesnarhappy: :wtf2:

   

  To tylko ustawka, to nie jest naprawde :tongue:

 3. JEZUSMARIA!!! tylko nie w twarz!

  Daniel jest litościwy. Mógłby w szczepionkę

  :lesnarhappy:

 4. Jeśli spróbuje wejść do klatki, zamierzam dać mu w twarz.

  Komisja z NY już odpala maszynki do liczenia pieniędzy.

 5. Edit: 2:46

  Lesnar podnosi 180kg typa jakby ważył 80. #andnew :lesnarhappy: :wtf2:

  A co to za problem dla kogoś takiego jak Lesnar? 180kg to na klatę podnoszą moi znajomi, którzy nie ważą nawet 100kg, a to jest o wiele trudniejsze jak podnieść kogoś w ten sposób. Lesnar sam waży ponad 130kg, jest jedną górą mięśni, i robi to zawodowo od bardzo długiego czasu.

  Ja tutaj wyczuwam ustawkę, żeby zwiększyć zainteresowanie. Przecież Lesnar jest zawodowym cyrkowcem, pewnie już przećwiczyli z Danielem jak go ma uderzyć.

 6. A co to za problem dla kogoś takiego jak Lesnar? 180kg to na klatę podnoszą moi znajomi, którzy nie ważą nawet 100kg, a to jest o wiele trudniejsze jak podnieść kogoś w ten sposób. Lesnar sam waży ponad 130kg, jest jedną górą mięśni, i robi to zawodowo od bardzo długiego czasu.

  Ja tutaj wyczuwam ustawkę, żeby zwiększyć zainteresowanie. Przecież Lesnar jest zawodowym cyrkowcem, pewnie już przećwiczyli z Danielem jak go ma uderzyć.

  Skąd klikasz?

 7. Prawda jest taka że odwaliliscie szopke ala wwe mocica potraktowaliscie jak śmiecia po walce nie dając mu nawet dojść do. Słowa i patrząc na ten cyrk wyszedł z. Octagonu jak dla mnie wstyd ta organizacja nie potrzebuje takich przedstawień w środku  Nie. Mówiąc o samym lesnerze w ufc

 8. Prawda jest taka że odwaliliscie szopke ala wwe mocica potraktowaliscie jak śmiecia po walce nie dając mu nawet dojść do. Słowa i patrząc na ten cyrk wyszedł z. Octagonu jak dla mnie wstyd ta organizacja nie potrzebuje takich przedstawień w środku  Nie. Mówiąc o samym lesnerze w ufc

  Ja pierdole, gdzie. Ty te. Kropki stawiasz:korwinwhat:

 9. Prawda jest taka że odwaliliscie szopke ala wwe mocica potraktowaliscie jak śmiecia po walce nie dając mu nawet dojść do. Słowa i patrząc na ten cyrk wyszedł z. Octagonu jak dla mnie wstyd ta organizacja nie potrzebuje takich przedstawień w środku Nie. Mówiąc o samym lesnerze w ufc

  dc to burak, ostatnio widziałem, że gadał o Miociciu jak to się nie zmienił po porażce, sorry, ale po takiej szopce jak z Lesnarem (którego DC wezwał do oktagonu) to się nie dziwię, ogólnie ten DC mnie wkurza, świętszy od papieża, a za uszami sporo brudu

 10. Myślę że DC już mentalnie przechodzi na sportową emeryturę i do swoich ostatnich zestawień podchodzi czysto biznesowo – jak najwięcej zarobić z jak najmniejszym ryzykiem porażki. Daniel może się zdziwić, kiedy będąc myślami przy wypłacie za walkę z Lesnarem, Levis zamaszystym cepem urwie mu głowę.

 11. Ta na pewno da mu w twarz 😆 Przecież oni się prywatnie znają i lubią chociaż mam nadzieję, że coś odwalą Brock zajebiście potrafi te szopki odpierdalać. Zawsze banan na ryju jest:lol: Mam nadzieję, że DC dostał jakieś lekcje bo ostatnio słabo wypadł.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.