Legenda boksu Manny Pacquiao potwierdził, że zmierzy się w przyszłym roku z byłym mistrzem dwóch dywizji UFC, Conorem McGregorem w walce bokserskiej zorganizowanej na Bliskim Wschodzie. Według opublikowanego oświadczenia, szczegóły umowy są już finalizowane a większa część zarobków Filipińczyka trafi do osób poszkodowanych przez pandemię Covid-19.

Conor McGregor który na początku tego roku po raz trzeci w ciągu ostatnich czterech lat przeszedł na emeryturę, niespodziewanie napisał w piątek na Twitterze, że zmierzy się z Pacquiao w ringu bokserskim:

Wszystko to jest jednak za nami, kogo to kur*a obchodzi. Będę się bił w boksie z Mannym Pacquiao na Bliskim Wschodzie.

Dziś obóz Filipińczyka potwierdził w oświadczeniu przekazanym mediom, że rozmowy na temat walki są już w toku:

„Ze względu na wszystkie filipińskie ofiary Covid-19, senator Manny Pacquiao będzie walczył w przyszłym roku z gwiazdą UFC Conorem McGregorem. Ogromna część jego zarobków trafi do osób dotkniętych pandemią w całym kraju. Nasi prawnicy finalizują wszystkie poufne szczegóły umowy, ale obaj zawodnicy przygotowują się do tej jednej epickiej, ostatniej walki bokserskiej”.

Obaj zawodnicy reprezentowani są obecnie przez jedną agencję menadżerską, której liderem jest Audie Attar. Poproszony przez telewizję ESPN o komentarz szef Paradigm Sports potwierdził, że trwają zaawansowane rozmowy nad walką ale kontrakty nie zostały jeszcze podpisane. Dodał, że organizacja UFC zgodziła się aby do niej doszło.

Conor McGregor zadebiutował w boksie w 2017 roku mierząc się z niepokonanym mistrzem świata, Floydem Mayweatherem Jr w jednej z najpopularniejszych walk w historii boksu i MMA. Irlandczyk zaskoczył wiele osób w ringu swoją formą zanim został zatrzymany przez amerykańską legendę w 10 rundzie walki.

Amerykańscy bukmacherzy opublikowali pierwsze kursy na potencjalną walkę bokserską pomiędzy Conorem McGregorem i Mannym Pacquiao:

Manny Pacquiao -1200
Conor McGregor +700

Mistrz wielu kategorii wagowych Pacquiao jest wyraźnym faworytem bukmacherów. 1200 dolarów postawione na zwycięstwo Filipińczyka da nam wygraną w wysokości 100 $. Jeśli postawimy 100 dolarów na McGregora, to za jego zwycięstwo dostaniemy 700 $.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.