Fot: FB UFC

Chociaż Georges St. Pierre zapowiedział niedawno, że może powrócić do walczenie w roku 2019, a jednym z rywali, którzy mogliby spowodować, że będzie chętny na kolejną walkę jest Khabib Nurmagomedov, szef UFC, Dana White jest zdecydowanie przeciwny takiemu rozwiązaniu.

W jaki sposób Georges St-Pierre miałby przeskoczyć wszystkich zawodników w kolejce i zawalczyć z Khabibem? Tylko dlatego, że miałby ochotę to zrobić, nie znaczy, że tak właśnie się stanie.

Dana White przedstawił swoje spojrzenie na tę sprawę w rozmowie przeprowadzonej dla serwisu ESPN i dodał:

Jeśli Georges St-Pierre podchodzi do tego poważnie, dam mu walkę z kimś z pierwszej piątki rankingu. Jeśli wygra będzie miał szansę na walkę o pas. Prawda jest taka, że nawet nie wiemy czy GSP mógłby zrobić wagę 155 funtów.

To co powiedział Dana White nie będzie raczej jednak zaskoczeniem dla Kanadyjczyka, który mówiąc o walce z Khabibem stwierdził:

Wiem, że Khabib wyraził chęć do walki ze mną, jeszcze przed starciem z McGregorem, ale nie sądzę, aby UFC chciało dla mnie tego pojedynku o pas. Nie chcą bowiem, żeby ponownie odszedł w stronę zachodzącego słońca z pasem na biodrach. Myślę więc, że do tego nie dojdzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.