Dana White, szef UFC, nie kryje, że jest bardzo zadowolony z rozwoju firmy. Każdy kolejny rok przynosi bowiem nowe sukcesy i ekscytujące walki. Zdaniem White’a nieprzewidywalność MMA i tego, co może wydarzyć w kolejnych walkach, jest tym, co sprawia, że MMA jest takie fascynujące i co roku coraz bardziej zyskuje na popularności.

Dana White zarządza organizacją UFC od ponad 20 lat i odnosi na tym polu ogromne sukcesy. Dana jest prezesem organizacji UFC od roku 2001, kiedy to wraz z braćmi Fertitta kupił markę za 2 miliony dolarów. W roku 2016 UFC zostało sprzedana za 4 miliardy dolarów, a wartość udziałów Dany White’a szacowano wówczas na 360 milionów dolarów. Po sprzedaży marki Dana White pozostał na stanowisku prezesa firmy i zarządza nią do dziś. Podczas konferencji prasowej po ostatniej gali z cyklu Contender Series White przyznał, że każdy kolejny rok potrafi go czymś zaskoczyć i każdy kolejny rok jest lepszy od poprzedniego w działalności firmy.

W ostatnim tygodniu mieliśmy spotkanie w firmie. Patrzyliśmy na nasze plany związane z tym, gdzie chcemy jechać, gdzie nie chcemy jechać, jakie walki mamy w planach i mówiliśmy o tym, że co roku zastanawiamy się co zrobić, alby kolejny rok był jeszcze lepszy. I patrząc na nasze plany na kolejny rok… To jest naprawdę fascynujące. Życie zawsze pisze najlepsze scenariusze, żaden wymyślony, nawet najlepszy scenariusz nigdy nie będzie taki dobry i to sprawia, że ten sport jest taki wspaniały.

Już w najbliższy weekend organizacja UFC przygotuje swoje kolejne wydarzenie. Gala UFC 293: Adesanya vs Strickland odbędzie się 10 września w hali Qudos Bank Arena w australijskim Sydney. W walce wieczoru dojdzie do starcia o pas wagi średniej pomiędzy panującym mistrzem Israelem Adesanyą a Seanem Stricklandem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of AndJusticeForAll
AndJusticeForAll

Bellator
Featherweight

4,082 komentarzy 29,824 polubień

Spaniały :tellmemore:

Odpowiedz polub

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,524 komentarzy 28,812 polubień

"związane z tym, gdzie chcemy jechać, gdzie nie chcemy jechać" - :kawulpokapoka:

Odpowiedz polub

Avatar of Kraver
Kraver

KSW
Heavyweight

5,938 komentarzy 17,217 polubień

Łysy ten rok zaczął od bicia żony::duszenie::
żeby to przebić kolejne na liście są dzieci :danaillegal:

Odpowiedz polub