Islam Makhachev, mistrz UFC wagi lekkiej, myśli o tym, aby w przyszłości spróbować zdobyć tytuł kategorii półśredniej. Dana White, szef UFC, uważa jednak, że na razie Islam ma jeszcze ciekawe walki przed sobą w kategorii lekkiej.

Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Islam Makhachev znokautował Alexandra Volkanovskiego w pierwszej rundzie starcia. Po gali Dana White w rozmowie z dziennikarzami został zapytany o przyszłość Islama i jego potencjalną walkę o drugi pas mistrzowski.

Wydaje mi się, że jest wystarczająco utalentowany, aby tego dokonać. Nie wydaje mi się natomiast, żeby miało to nastąpić w najbliższym czasie. On nadal ma gości do rywalizacji w swojej kategorii. Jeśli jednak będzie bronił pasa przez kolejny rok i będzie chciał pójść wyżej, to czemu nie.

Islam Makhachev jest na fali trzynastu wygranych z rzędu. W całej karierze przegrał tylko raz, a 24 razy wychodził z klatki jako tryumfator. Jeszcze przed walką z Volkanovskim Makhachev mówił o tym, że chciałby spróbować swoich sił w kategorii półśredniej. Islam dodawał jednak, że ostatecznie to UFC zdecyduje o kolejnym rywalu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,876 polubień

Islam Makhachev, mistrz UFC wagi lekkiej, myśli o tym, aby w przyszłości spróbować zdobyć tytuł kategorii półśredniej. Dana White, szef UFC, uważa jednak, że na razie Islam ma jeszcze ciekawe walki przed sobą w kategorii lekkiej. Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Islam Makhachev znokautował Alexandra Volkanovskiego w pierwszej […]

Odpowiedz polub

click to expand...