Dana White zapowiedział niedawno, że chce doprowadzić do starcia mistrzyń – Amandy Nunes z Cris „Cyborg”. Justino jednak nie jest aktualnie zainteresowana takim pojedynkiem i uważa, że powinna walczyć z kimś z jej kategorii wagowej.

Ważne jest, abym jako mistrzyni świata zmierzyła się z pierwszą pretendentką do tytułu. Takie podejście tworzy sport, a nie rozrywkę. W innym wypadku co mają sobie myśleć dziewczyny, które trenują do starć w 145 funtach, a wiedzą, że nie dostaną szansy walki o pas?
Szef UFC odniósł się do tych słów podczas spotkania z mediami w trakcie ostatniej gali organizacji i powiedział:
Jeśli mielibyśmy więcej zawodniczek w wadze 145 funtów, tak byśmy zrobili. Ostatecznie jednak trzeba zrozumieć, że ludzie chcą oglądać twarde walki. Właśnie zorganizowałem „Cyborg” prawdopodobnie najtrudniejszą walkę w jej karierze, a starcie z Amandą to również nie są żarty.
White dodał też, że wreszcie przyszedł czas, kiedy ma możliwość dawania Justino dużych wyzwań.

To jest walka, do której chcę doprowadzić. Pracujemy więc nad nią. Amanda chce tego starcia. Wreszcie mamy możliwość dawania „Cyborg” dużych walk z dużymi nazwiskami i za duże pieniądze.

 

4 KOMENTARZE

  1. Jak na Cyborga, to chyba ma jakieś zwarcie na obwodach. Chce walk, ale nie chce, bo chce walczyć w dywizji, której nie ma.

    Favelalogic, ale chyba do tego jeszcze coś się na to nakłada, bo aż ciężko to tłumaczyć pochodzeniem z Brazylii…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.