Skończenie walki z Danem Hookerem przez Edsona Barbozę było jednym z bardziej okrutnych na gali UFC on FOX 31. Brazylijczyk obijał przeciwnika przez prawie 3 rundy, który już pod koniec starcia nie był w stanie się bronić. Prezydent UFC, Dana White, ocenił przerwanie tej walki.

Dan Hooker nie może być zły na siebie. Pokazał, że jest twardy i ma ogromne serce. Ten pojedynek powinien zostać jednak przerwany wcześniej. Jeśli chodzi o Edsona Barbozę – wow. Wyszedł dzisiaj do oktagonu żeby coś wszystkim udowodnić. Jest okrutny.

Brazylijczyk znany jest ze swojej mocnej stójki, którą sprawiał problemy wielu przeciwnikom. Edson ma na swoim koncie 12 nokautów. W historii swoich występów w UFC, aż 8 razy otrzymał on bonus.

Poniżej możecie obejrzeć kończące ten pojedynek sekwencje:

18 KOMENTARZE

 1. Myślicie, że jest w Polsce chociaż jeden zawodnik wagi lekkiej, który wygrałby z Barbozą ?

  Jakby Borys zszedł do lekkiej to w parze z Gamrotem mogłoby się udać.

 2. Myślicie, że jest w Polsce chociaż jeden zawodnik wagi lekkiej, który wygrałby z Barbozą ?

  Gamer mógłby próbować. Barboze trzeba tłamsic presją zapasnicza, nie dawać nawet centymetra na fajerwerki z dystansu w stojce. Tyle, że Taki Gamer przy nim to by wyglądał jak dziecko.

 3. Myślicie, że jest w Polsce chociaż jeden zawodnik wagi lekkiej, który wygrałby z Barbozą ?

  Nie. I nie chodzi o umiejętności a priorytety w wybieraniu walk i organizacji+USADA wisząca niczym miecz nad karkiem skazańca.

 4. Myślicie, że jest w Polsce chociaż jeden zawodnik wagi lekkiej, który wygrałby z Barbozą ?

  Z lekkiej nikt ale z polsredniej tez nikt mordo:kis: wogole dlaczego Ty porownujesz LM do podworkowej ligi? bez sensu.

 5. Z lekkiej nikt ale z polsredniej tez nikt mordo:kis: wogole dlaczego Ty porownujesz LM do podworkowej ligi? bez sensu.

  :beczka:

 6. Myślicie, że jest w Polsce chociaż jeden zawodnik wagi lekkiej, który wygrałby z Barbozą ?

  Nie ma. I żaden niech nie próbuje wymyślać, że jest inaczej.

 7. Marian może dałby radę gdyby wrócił pod skrzydła Mirasa i posparowałby trochę ze Strachem. Przynajmniej nie miałby problemów z USADĄ.. chyba.

 8. Myślicie, że jest w Polsce chociaż jeden zawodnik wagi lekkiej, który wygrałby z Barbozą ?

  Jest ich kilku. Tylko każdemu z nich trzeba by zorganizować 30 walk z Barbozą, by dać szansę prawu Murphy'ego.

 9. Z lekkiej nikt ale z polsredniej tez nikt mordo:kis: wogole dlaczego Ty porownujesz LM do podworkowej ligi? bez sensu.

  Ekstraklasa nie jest podwórkową ligą 😆

 10. Nasza polska jest.

  Tak kończąc temat naszej rodzimej ligi to można powiedzieć tyle że żeby mistrz Polski awansował do Champions League to chyba na mistrza San Marino musieliby trafić.Już nawet drużyna z Luksemburga naszego mistrza zdominiwała i wyrzuciła za burtę.

 11. Tak kończąc temat naszej rodzimej ligi to można powiedzieć tyle że żeby mistrz Polski awansował do Champions League to chyba na mistrza San Marino musieliby trafić.Już nawet drużyna z Luksemburga naszego mistrza zdominiwała i wyrzuciła za burtę.

  Amen. Kibicowsko jest petarda ale pilkarsko to kurwa nie da sie tego ogladac. Dlatego wprowadzaja nowe rozgrywki zeby takie pazie jak nasze marne druzyny mogly znowu mowic ze graja w pucharach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.