Georges St. Pierre oraz Dana White nie mają ostatnio najlepszych relacji. Prezydent UFC w poprzednich wywiadach wspominał, że według niego Kanadyjczyk jest już na emeryturze, czemu oczywiście zaprzeczał sam były mistrz, który podczas rozmowy z dziennikarzami wyznał, iż  chętnie zmierzyłby się on ze zwycięzcą walki Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem. Sam White nie jest jednak zainteresowany takim zestawieniem.

Nie jestem zainteresowany taką walką. Georges o tym wie, mówiłem mu o tym wiele razy. GSP chciałby mieć wybrane, pojedyncze walki, przy których zarobiłby sporo pieniędzy – tak powinien działać. Ale my nie jesteśmy zainteresowani takimi pojedynkami.

Powodem takiej decyzji Dany może być fakt, iż GSP w przeszłości zwakował już dwa pasy mistrzowskie UFC. Po walce z Hendricksem odszedł on na emeryturę rezygnując z tytułu mistrzowskiego kategorii do 77 kilogramów, a z powodu choroby zrezygnował on z bycia mistrzem kategorii do 84 kilogramów, którym został w walce z Michaelem Bispingiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.