Dana White

Po tym jak Israel Adesanya, zawodnik pochodzący z Nigerii, stał się posiadaczem tymczasowego tytułu mistrzowskiego organizacji UFC, po raz kolejny pojawiły się pytania o to, czy amerykańska organizacja nie będzie chciała w przyszłości zawitać ze swoim wydarzeniem do Afryki.

Szef UFC, Dana White, po gali UFC 236 powiedział, że jest to możliwe i dodał, że teraz jednak marka szykuje coś innego, wyjątkowego.

Każde miejsce na świecie jest dla nas ciekawe. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy pokażę wam przyszłość. I nie chodzi mi o przyszłość UFC, ale o przyszłość sportów walki. Pracujemy nad czymś w Las Vegas, nad czymś niesamowitym.

Szef UFC przedstawił również plany dla UFC Performance Institute, ośrodka treningowego i badawczego należącego do organizacji.

Mamy wiele planów na lato. Chcemy stworzyć nowe talenty i wprowadzić nowych ludzi. Latem otwieramy Performance Institute w Chinach, pracujemy też nad znalezieniem miejsca na PI w Meksyku i Portoryko. Mówię wam, poczekajcie tylko, aby zobaczyć co stworzymy w ciągu najbliższych trzech lat.

1 KOMENTARZ

  1. UFC – Ultimate Freak Championship… w Stanach mają celebrytów od zaj#$u

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.