Dana White

Po tym jak Israel Adesanya, zawodnik pochodzący z Nigerii, stał się posiadaczem tymczasowego tytułu mistrzowskiego organizacji UFC, po raz kolejny pojawiły się pytania o to, czy amerykańska organizacja nie będzie chciała w przyszłości zawitać ze swoim wydarzeniem do Afryki.

Szef UFC, Dana White, po gali UFC 236 powiedział, że jest to możliwe i dodał, że teraz jednak marka szykuje coś innego, wyjątkowego.

Każde miejsce na świecie jest dla nas ciekawe. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy pokażę wam przyszłość. I nie chodzi mi o przyszłość UFC, ale o przyszłość sportów walki. Pracujemy nad czymś w Las Vegas, nad czymś niesamowitym.

Szef UFC przedstawił również plany dla UFC Performance Institute, ośrodka treningowego i badawczego należącego do organizacji.

Mamy wiele planów na lato. Chcemy stworzyć nowe talenty i wprowadzić nowych ludzi. Latem otwieramy Performance Institute w Chinach, pracujemy też nad znalezieniem miejsca na PI w Meksyku i Portoryko. Mówię wam, poczekajcie tylko, aby zobaczyć co stworzymy w ciągu najbliższych trzech lat.

29 KOMENTARZE

 1. Danka poczekaj na to co cyrkowcy w Polsce odjebia w czerwcu:cool: friki beda napierdalac sie na potege to jest przyszlosc:cool:

 2. Danka poczekaj na to co cyrkowcy w Polsce odjebia w czerwcu:cool: friki beda napierdalac sie na potege to jest przyszlosc:cool:

  Afryka to akurat idealna lokalizacja żeby postawić tamę tym wszystkim freakom w MMA. Zamiast jałowych dyskusji kibiców, który zawodnik "zjada w walce" drugiego, można im to po prostu pokazac, bez przenośni i cudzysłowów 😉

 3. Paweł Kowalik wspominał w trybunie ludu, że zagranica już tworzy swoje odpowiedniki fame mma :dobry: Będzie się dzialo

 4. Polityczne zestawienia:

  Demokraci kontra Republikanie. :razz:utinlaugh:

  W tym kontekście czekam raczej na rywalizację poszczególnych frakcji w Knesecie..

 5. Stawiam, że szykuje się gala w Korei Północnej

  WCW zorganizowali tam, największą galę wrestlingu w historii, pod względem publiczności, przylot UFC, z pewnością też, musiałby być, okraszony takim rekordem. 😉

 6. Walki na gołe pięści w formule mma, dopuszczone kopy na twarz leżącego i podpierającego się jedną, czy dwoma rękami. Sprawdzone info

 7. To musi być to, w końcu walki gladiatorów na śmierć i życie, a Dana jako Kommodus. Dawać mi to.

  :bleed:

 8. Walki na gołe pięści w formule mma, dopuszczone kopy na twarz leżącego i podpierającego się jedną, czy dwoma rękami. Sprawdzone info

  i do tego jeszcze freak fight holiwodzkich celebrytow np. Brat Pitt vs. Collin Farell ::snoopd:::gospeldance::antonio:

  Ogladalbym !

 9. i do tego jeszcze freak fight holiwodzkich celebrytow np. Brat Pitt vs. Collin Farell ::snoopd:::gospeldance::antonio:

  Ogladalbym !

  To może Johnny Depp vs była zona Amber Heard. Z tego co mówią parę sparingów już się odbyło.

  :mamed:

 10. walki ludzi ze zwierzętami? pojedynki rewolwerowców?

  Na noże, maczety, piły elektryczne LUDZIE CHCĄ DYMÓW CHCĄ KRWI

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.