Chociaż Neil Magny nie był faworytem pojedynku na gali UFC 297, wygrał przez nokaut w ostatniej rundzie. Po gali Dana White, szef UFC, powiedział, że Magny jest typem zawodnika, którego nigdy nie można skreślać w walce.

Podczas gali UFC 297, która odbyła się 20 stycznia w Toronto, Mike Malott zmierzył się z Neilem Magnym. Przez większą część pojedynku Mike rozbijał Neila, ale w ostatniej rundzie Magny zdołał odwrócić losy pojedynku i znokautował przeciwnika. Po gali Dana White w rozmowie z dziennikarzami powiedział:

Wchodząc do klatki z takim gościem jak Neil Magny, nigdy nie myśl, że go rozjedziesz. To jest gość, który zawsze potrafi zaskoczyć. Dziś w nocy Neil udowodnił po raz kolejny, że nie można go nigdy skreślać. Przez dwie i pół rundy był niszczony, a potem odwrócił losy pojedynku i wygrał.

Neil Magny dla UFC walczy od roku 2013. W całej karierze stoczył 40 pojedynków, ale w ostatnim czasie walczy w kratkę w oktagonie UFC. Do klatki UFC na gali w Toronto wszedł po przegranej z Ianem Garrym. Magny w swoim sportowym resume ma zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak: Robbie Lawler, Carlos Condit, Kelvin Gastelum czy Hector Lombard.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,998 komentarzy 3,072 polubień

Chociaż Neil Magny nie był faworytem pojedynku na gali UFC 297, wygrał przez nokaut w ostatniej rundzie. Po gali Dana White, szef UFC, powiedział, że Magny jest typem zawodnika, którego nigdy nie można skreślać w walce. Podczas gali UFC 297, która odbyła się 20 stycznia w Toronto, Mike Malott zmierzył się z Neilem Magnym. Przez […]

Odpowiedz polub

click to expand...