Wymiana zdań w mediach pomiędzy młodszym z braci Diaz a prezydentem UFC trwa w najlepsze.

Po wywiadzie jakiego udzielił Nate Arielowi Helwaniemu, White postanowił odnieść się do słów Amerykanina w wypowiedzi dla Yahoo Sports. Prezydent UFC otwarcie zastanawiał się nad wartością Nate’a Diaza dla organizacji bez Conora McGregora, z którym Stoktończyk stoczył dwie walki.

Jego umowa jest naprawdę dobra. Słuchaj, co tak naprawdę Nate Diaz jest warty bez Conora McGregora? Nie wiem. Dzieciak nie jest w pozycji, aby samemu sprzedać sporo PPV. Walka z Tonym Fergusonem mogłaby mu bardzo pomóc w zdobyciu większej popularności. Taki pojedynek byłby o tymczasowy pas kategorii lekkiej.

Zapytany o to jak reaguje na brak aktywności określonych zawodników White stwierdził, że nie ma to na niego zbyt wielkiego wpływu.

To nie jest dla mnie frustrujące. Nie można zmusić ludzi do walki. Tak samo dzieje się kiedy fani pytają mnie o emerytury określonych zawodników. To biznes, w którym musisz być mu poświęcony na 100%. Musisz chcieć zostać mistrzem świata. Mnie to w ogóle nie denerwuje. Będziemy nadal oferować im walki aż którąś zaakceptują albo przejdą na emeryturę.

Takie sytuacje nie mają wpływu na moje życie. fani lubią braci Diaz. Mają fajny styl do oglądania, ich wywiady są świetne, zabawne. To popularni goście, ale koniec końców ludzie chcą zobaczyć walki najlepszych zawodników na świecie w swoich kategoriach wagowych. To właśnie na ich występy fani kupują najwięcej biletów.

Demetrious Johnson mógłby nie zgodzić się ze zdaniem Dany White’a…

2 KOMENTARZE

  1. Na prawde czasami nie rozumiem polityki whita/ ufc, zamiast mówić, że po tych walkach z mcbeltem wykreowali kolejną gwiazdę (  chodzi mi konkretnie o rozbujanie karuzeli marketingowej), to oni wola robić Diazowi czarny pijar… ufc umiera juz od lat, ale dziś jest to widoczne jak nigdy dotąd… nie mówie, że nie będę oglądać, ale mam cicha nadzieje, że ufc będzie oddawało coraz wiecej rynku innym organizacjom, po czym okarze sie jedną z bardziej przeiwestowanych organizacji i…

  2. Dana cfel.  Stockton slap od Diaza pokazuje ile warta jest ta Łysa rura

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.