Kilka miesięcy temu organizacja UFC poinformowała, że rozpoczęła budowę własnej hali. Dzięki temu projektowi powstaje mała arena, która będzie mogła pomieści 1700 widzów. W hali tej mają być nagrywane też kolejne części programu The Ultimate Fighter, jak również mają odbywać się wydarzenia z cyklu Dana White’s Tuesday Night Contender Series.

Jak powiedział Dana White, w najnowszym wywiadzie opublikowanym przez UFC, hala będzie stanowiła dla organizacji również zaplecze produkcyjne dla innych wydarzeń.

Będziemy mieli tam wszystko co niezbędne, razem z całym studiem produkcyjnym. Dzięki temu będziemy mogli z tego miejsca nie tylko tworzyć programy przygotowane w tej hali, ale będziemy mogli zarządzać transmisjami wszystkich wydarzeń z każdego miejsca na świecie.

Szef UFC podkreślił również, że całość będzie technologicznie tak zaawansowana, iż jedynym ograniczeniem przy kolejnych produkcjach marki będzie jego wyobraźnia.

Nie ma niczego, czego nie moglibyśmy zrobić w nowym studiu. Tego lata wróci The Ultimate Fighter, wróci też The Contender Series. Mam też kilka innych programów, nad którymi pracujemy. Jedyne ograniczenie to moja wyobraźnia. Możemy zrobić cokolwiek mi przyjdzie do głowy i zrobimy to.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.