Dana White wyjaśnia, dlaczego zwolnił Theodorou oraz Willisa z UFC

Jon Jones (MMA 25-1, 1NC) oraz Israel Adesanya (MMA 17-0) od dawna pokazują, że ich relacje są dalekie od przyjacielskich. Amerykanin jakiś czas temu zaproponował pomoc w przygotowaniach Robertowi Whittakerowi (MMA 20-4), który 5 października zawalczy z Adesanyą o pas kategorii średniej na UFC 243. Nigeryjczyk natomiast nazywając Jonesa ‚dziw**’ stwierdził, że ten boi się starcia z Danielem Cormierem (MMA 22-1, 1NC).

Na temat konfliktu między zawodnikami wypowiedział się Dana White, który udzielił wypowiedzi TMZ Sports. Prezydent UFC stwierdził, że jest zainteresowany takim zestawieniem.

Jones vs. Adesanya? Jestem na tak. Priorytetem jest jednak starcie Israela z Robertem Whittakerem i na tym pojedynku powinien się skupić. Zawalczy z twardym gościem i musi się przygotować na 100 procent.

Adesanya wierzy, że może być pierwszym zawodnikiem, który w sposób zdecydowany pokona Jonesa. Dana White również wypowiedział się na ten temat.

Nie mam pojęcia, ale wierzę, że się dowiemy. Jeżeli pokona Whittakera, to udowodni swoją ogromną wartość. Wtedy weźmiemy pod uwagę walkę z Jonesem. Jon wtedy musi podejść do tego wszystkiego na poważnie, bo byłoby to olbrzymie wyzwanie dla obu zawodników.

29 KOMENTARZE

 1. No przecież musiało by Dane pojebać żeby tego nie zestawić, jeszcze mosad tak się rzuca.:Duke3d::Duke3d::Duke3d:

  Jeżeli nie Robson to Yoel go wyjaśni.

  Oby.:conorsalute:

 2. czy Łysy sprawdził gabaryty zawodników, bo to zestawienie takie trochę śmieszne, Bones go poskłada w parterze jak dziecko.

 3. czy Łysy sprawdził gabaryty zawodników, bo to zestawienie takie trochę śmieszne, Bones go poskłada w parterze jak dziecko.

  a jakie sa to gabaryty? taki sam wzrost, jon wiekszy zasieg, ale israel mial jeszcze wiekszy nad gastelumem i nikt problemow z tego nie robil. Nabije miesnia, zrobi przerwe kilka miesiecy i czemu nie

 4. a jakie sa to gabaryty? taki sam wzrost, jon wiekszy zasieg, ale israel mial jeszcze wiekszy nad gastelumem i nikt problemow z tego nie robil. Nabije miesnia, zrobi przerwe kilka miesiecy i czemu nie

  wagowo, dlatego pisze o parterze. gdyby Isreal zawalczył z dwa trzy razy jak Santos czy Smith to miałby dużo większe szanse.

  Jones pewnie ma gdzieś około 240 funtów. Nie wiem gdzie ten Israel nabije tego mięśnia, ma taką budowę a nie inną nie ma na czym tego zawiesić i to jeszcze bez utraty szybkości. Dlatego z marszu prosto na Bonesa ze średniej to takie trochę karkołomne.

 5. A ja jestem na nie jeżeli kogoś to interesuje :roberteyeblinking:

  Zaczynają mnie wnerwiac te super fighty z dupy. Ile gsp i pająk musieli nabronic się tytolow żeby zaczęto ich zestawiac. A teraz masz duża mordę, zdobędziesz pas to chuj z obrona, niech się kategoria kisi. Stanowcze nie. Powinien być wymóg – zdobyłes pas to masz go przynajmniej 3 razy obronić wtedy można zacząć rozmowy na temat jakichś Star warsowych zestawień

 6. wagowo, dlatego pisze o parterze. gdyby Isreal zawalczył z dwa trzy razy jak Santos czy Smith to miałby dużo większe szanse.

  Jones pewnie ma gdzieś około 240 funtów. Nie wiem gdzie ten Israel nabije tego mięśnia, ma taką budowę a nie inną nie ma na czym tego zawiesić i to jeszcze bez utraty szybkości. Dlatego z marszu prosto na Bonesa ze średniej to takie trochę karkołomne.

  no nie wiem, pewnie nabije go jak kazdy normalny czlowiek, nie bardzo wiadomo o co ci chodzi? jones juz nie blyszczy jak kiedys i kaleka santos dal mu wyrownana walke, dlatego czemu nie israel? dobry uderzacz jest w stanie sprawic problemy jonowi, jak pokazala pierwsza walka z gustafsonem czy santosem teraz.

 7. no nie wiem, pewnie nabije go jak kazdy normalny czlowiek, nie bardzo wiadomo o co ci chodzi? jones juz nie blyszczy jak kiedys i kaleka santos dal mu wyrownana walke, dlatego czemu nie israel? dobry uderzacz jest w stanie sprawic problemy jonowi, jak pokazala pierwsza walka z gustafsonem czy santosem teraz.

  ale kuźwa nie wiem po co ta walka? oczywiście potencjalnie…Isreal niech najpierw wygra z Robertem i co wtedy? żadnej obrony i walka  Bonsem.

  jeśli chodzi o ostatnią walkę Bonsa, to moim zdaniem jakieś znaczenie też mogło mieć zmęczenie materiału tzn. Jones  w ostatnim półroczu zaliczył aktywność jaką w karierze zawodnika mma ostatni razy miał w 2011 i widać, że walki co 3 miesiące mu nie służą, 12-13 rund przewalczonych w ciągu 6-7 miesięcy to sporo.

 8. ale kuźwa nie wiem po co ta walka? oczywiście potencjalnie…Isreal niech najpierw wygra z Robertem i co wtedy? żadnej obrony i walka  Bonsem.

  jeśli chodzi o ostatnią walkę Bonsa, to moim zdaniem jakieś znaczenie też mogło mieć zmęczenie materiału tzn. Jones  w ostatnim półroczu zaliczył aktywność jaką w karierze zawodnika mma ostatni razy miał w 2011 i widać, że walki co 3 miesiące mu nie służą, 12-13 rund przewalczonych w ciągu 6-7 miesięcy to sporo.

  to zawodnik w swoim prime, ale juz koncowym patrzac na wiek, kilka ladnych lat kariery mu ucieklo, wiec kiedy jak nie teraz? ma walczyc co rok? i ile tych walk mu zostanie do konca kariery w takim razie? dlaczego ta walka, bo nie ma kasowych walk w polciezkiej, chyba sam przyznasz? jon otwarcie mowi, ze na razie do ciezkiej nie zawita, dziwisz sie, ze ufc probuje jakis hajs na nim zarobic? maja gwiazde, ktora juz dlugo nie powalczy, dziwisz sie, ze probuja jeszcze na niej zarobic? to biznes

 9. a jakie sa to gabaryty? taki sam wzrost, jon wiekszy zasieg, ale israel mial jeszcze wiekszy nad gastelumem i nikt problemow z tego nie robil. Nabije miesnia, zrobi przerwe kilka miesiecy i czemu nie

  Na tej zasadzie to można i Hollowaya z Cormierem zestawić, Max ma nawet przewagę wzrostu :lol:. Bones przy tym wypierdku to olbrzym, w dniu walki ma ponad 220 funtów. Ale jak chcą niech się biją, najlepiej po tym jak Janek już Cocona zleje :suchykarol:

 10. Na tej zasadzie to można i Hollowaya z Cormierem zestawić, Max ma nawet przewagę wzrostu :lol:. Bones przy tym wypierdku to olbrzym, w dniu walki ma ponad 220 funtów. Ale jak chcą niech się biją, najlepiej po tym jak Janek już Cocona zleje :suchykarol:

  no mozna, jesli max nabierze masy na ciezka, to czemu nie? no israel kilka miechow i przy dzisiejszych metodach na pewno nie bedzie ulomkiem. Przypominam, ze rumble szedl ze sredniej?to na pewno bo pamietam jego walke z belfortem, nie wiem czy nie walczyl jeszcze wage nizej.

 11. no mozna, jesli max nabierze masy na ciezka, to czemu nie? no israel kilka miechow i przy dzisiejszych metodach na pewno nie bedzie ulomkiem. Przypominam, ze rumble szedl ze sredniej?to na pewno bo pamietam jego walke z belfortem, nie wiem czy nie walczyl jeszcze wage nizej.

  77 tez walczyl.

 12. Adesanya wierzy, że może być pierwszym zawodnikiem, który w sposób zdecydowany pokona Jonesa.

  Nawet dziadka Silvy nie pokonał w sposób zdecydowany. Zamykam.

 13. czy Łysy sprawdził gabaryty zawodników, bo to zestawienie takie trochę śmieszne, Bones go poskłada w parterze jak dziecko.

  Niech się w ciężkiej leją:lol::lol::lol:

 14. Tu już JJ nie jest za duży do pyskatego, a Masvidal do Rudego był?

  Logika Łysego w chuj.

  Pyskaty nie wyskoczy do JJ. Przejdzie do LHW jak JJ pójdzue di ciężkiej.

  Czyli nigdy.

 15. Tu już JJ nie jest za duży do pyskatego, a Masvidal do Rudego był?

  Logika Łysego w chuj.

  Pyskaty nie wyskoczy do JJ. Przejdzie do LHW jak JJ pójdzue di ciężkiej.

  Czyli nigdy.

  Różnica taka, że tutaj mniejszy wyzywa większego, a tam większy mniejszego. Choć mnie się zdaje, że Adesanya nie chce się z nim bić w najbliższych dwóch latach, po prostu sobie promocję robi. A jak nie daj Boże ich łysy zestawi szybciej, to Adesanya:

 16. Tu już JJ nie jest za duży do pyskatego, a Masvidal do Rudego był?

  Logika Łysego w chuj.

  Pyskaty nie wyskoczy do JJ. Przejdzie do LHW jak JJ pójdzue di ciężkiej.

  Czyli nigdy.

  Rudy nic nie mówił o Masvidalu, a Israel chciał walczyć z Jonesem więc jest różnica

  Ale wystarczy że Whittaker wygra i podróże Israela po dywizjach pójdą w zapomnienie

 17. Jones nie musiałby do tej walki w ogóle trenować. a Adesanya bardziej nadaje się do półśredniej.

 18. Ja coś czuję, że Jones walczyłby cały czas w stójce i by przejebał 😆

  Kurde szkoda trochę, że Israel nie jest postury np. Walkera. Z takimi umiejętnościami zdetronizowałby obecnego Jonesa.

 19. Zestawienie jak najbardziej sensowne.

  Widziałbym ich w co-main na numerowanej w Las Vegas. W walce wieczoru Janek broni pasa przeciwko Walkerowi a Izesrael i PikoJones po porazkach w swoich ostatnich pojedynkach próbują wrocic do gry:roberteyeblinking:

 20. Jones po zawieszeniu już tak nie wymiata. Adesanya jak już wyczyści średnią to się nim zajmie, chociaż myślę, że Dżoni Łoker go wyprzedzi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.