mcgregoraldo

Ostatnie tygodnie były dosyć mylące dla fanów MMA.

UFC 205, czyli pierwsza gala organizowana w Nowym Jorku przez największą federację MMA na świecie, nadal nie ma zaplanowanej głównej walki wieczoru. Przez ostatnie dni pojawiało się wiele plotek na ten temat. Dwa zestawienia, o których mówiło się najwięcej to oczywiście walka o tytuł kategorii lekkiej. Jedną z możliwości był pojedynek Eddiego Alvareza z Khabibem Nurmagomedovem. Drugą, bardziej atrakcyjną ze względów marketingowych, była walka Eddiego Alvareza z mistrzem kategorii piórkowej, Conorem McGregorem.

Według informacji, które podał Kevin Iole z Yahoo Sports, Dana White przyznał, że Irlandczyk jest kontuzjowany. White przyznał również, że chciałby, aby McGregor w kolejnej walce dał szansę rewanżu Jose Aldo.

Conor myśli, że będzie w stanie walczyć, ale prawda jest taka, że jest kontuzjowany. Jest to uraz stopy. Naszym planem jest, aby w kolejnym pojedynku zawalczył z Jose Aldo.

McGregor prawdopodobnie nabawił się kontuzji podczas walki z Natem Diazem na UFC 202. Co prawda, chwilę po walce udostępnił on wideo z treningu, jednakże nadal było widać, iż ma problemy z poruszaniem. Jego trener, John Kavanagh, wyznał w wywiadzie, że Conor potrzebuje jedynie tygodnia na wyleczenie urazu. Jak widać, kontuzja mogła okazać się czymś bardziej poważnym, niż stłuczeniem.

Podczas konferencji prasowej przed UFC 205, która odbędzie się już w ten wtorek, zostanie ogłoszona cała rozpiska gali. Przypomnijmy, że wydarzenie będzie miało miejsce 12 listopada w Madison Square Garden.

2 KOMENTARZE

  1. Cieszyłbym się jak pojebany gdyby to był ME. Zrobić walkę o pas w limicie wagi lekkiej i gitara, jeśli faktycznie ta stopa jest do wyleczenia.

  2. jak dla mnie ta gala nie będzie rozpiską marzeń , jeżeli chodzi o mnie to brakuje takich starć jak ;AJ vs DCConor vs Aldo ( ale tu rozumiem sytuacje jak jest duża kontuzja nie ma co ryzykować zdrowia oczywiście mowa o Conorze )Robbie vs Donald 🙁 ( niestety nierealne zestawienie na ten moment i tu rozumiem Robbiego musi się pozbierać po tej porażce )i jeszcze dałbym do tego RDA vs El Cucuy  i Romero vs  Weidman, no i jeszcze oczywiście trochę polskiego akcentu co jest na rozpisce Asia vs Karolina . Tak to by była rozpiska marzeń jak dla mnie Tak to by była dla mnie rozpiska marzeń

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.