Na razie nie wiadomo z kim w kolejnej walce zmierzy się mistrz UFC, Tyron Woodley. Jednym z potencjalnych kandydatów do takiego starcia jest Kamaru Usmana, który podczas ostatniej gali TUF Finale zanotował dziewiąte zwycięstwo z rzędu.

Sam szef UFC, Dana White byłby zainteresowany takim zestawieniem i powiedział o tym zaraz po gali, podczas której Usman pokonał Rafaela dos Anjosa.

Po tym co zobaczyłem teraz, chciałbym widzieć Usmana w walce z Woodleyem. Jestem jedną z tych osób, która gdy zobaczy walkę taką jak dał właśnie Usman, chce zaraz zobaczyć go w kolejnym starciu.

Innym potencjalnym przeciwnikiem Woodleya jest Colby Covington. Na razie jednak nie zapadały żadne ostateczne decyzje w tym temacie i Dana White nie ma pewności jakie zestawienie mistrzowskie zostanie ostatecznie przygotowane.

Zobaczymy co się wydarzy. Nic w życiu nie jest pewne.

12 KOMENTARZE

 1. Colba jest mniej interesującym fighterem, ma mniejszą serię zwycięstw i wcale nie sprzedaje PPV.

  O pas tylko Usman teraz.

  I Karol.

 2. Usman zrobiłna mnie pozytywne wrażenie ostatnią walką. Zrobił to zdecydowanie lepiej od Colby. Uważam, że nie musi już nic udowadniać. Najlepiej by było jakby poczekał, w tym czasie Woodley z Colbą zawalczy (mistrz coś wspominał o 233, chyba byłby to najlepszy termin) i w połowie roku o pas ze zwycięzcą.

 3. Colba jest mniej interesującym fighterem, ma mniejszą serię zwycięstw i wcale nie sprzedaje PPV.

  O pas tylko Usman teraz.

  I Karol.

  Wszystko spoko, ale na pewno Usman nie sprzedaje więcej ppv niż Colby.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.