Mateusz Rębecki wygrał trzecią walkę w organizacji UFC. Po zwycięstwie Mateusz zaapelował do szefa UFC o zorganizowanie gali w Polsce.

11 listopada w Nowym Jorku Mateusz Rębecki powrócił do oktagonu UFC i szybko poddał Roosevelta Robertsa. Zaraz po walce, która odbyła się podczas gali UFC 295 w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku, w rozmowie z Joe Roganem Polak powiedział:

Jestem bardzo szczęśliwy, bo wygrał w najsłynniejszej hali na świecie. To było moje wielkie marzenie. Dziękuję wszystkim za przybycie na tę galę. Dana, proszę zrób taką samą galę w Polsce. Chcemy dla ciebie walczyć.

Mateusz został zapytany również o dalsze plany w UFC.

Chcę teraz zawalczyć z kimś z pierwszej piętnastki rankingu.

Mateusz Rębecki dostał się do organizacji UFC w sierpniu zeszłego roku walcząc na gali z cyklu Dana White’s Contender Series w Las Vegas. Polak pokonał Rodrigo Lidio przez duszenie zza pleców i tym samym wywalczył sobie kontrakt z organizacją UFC. Podczas gali UFC Vegas 67, która odbyła się 14 stycznia w hali UFC Apex, Mateusz Rębecki zmierzył się z Nickiem Fiore i w dominującym stylu pokonał go na punkty. Dla Mateusza był to debiut w amerykańskiej organizacji. W czerwcu Rębecki powrócił do klatki i rozbił w niej przed czasem Loika Radzhabova, a teraz w Nowym Jorku zanotował trzecie zwycięstwo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,901 komentarzy 2,909 polubień

Mateusz Rębecki wygrał trzecią walkę w organizacji UFC. Po zwycięstwie Mateusz zaapelował do szefa UFC o zorganizowanie gali w Polsce. 11 listopada w Nowym Jorku Mateusz Rębecki powrócił do oktagonu UFC i szybko poddał Roosevelta Robertsa. Zaraz po walce, która odbyła się podczas gali UFC 295 w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku, w […]

Odpowiedz polub

click to expand...