Dan Hooker, który przegrał swoją ostatnią walkę z Dustinem Poirierem, przerwał tym samym dobrą serię trzech zwycięstw w oktagonie UFC. Hooker okupił pojedynek z Poirierem sporymi obrażeniami. Panowie nie oszczędzali się w tym starciu i wchodzili w ostre wymiany stójkowe. Walka Hookera z Poirierem przez wielu specjalistów uznana została za najlepsze starcie tego roku.

Jednym z potencjalnych rywali do kolejnej walki dla Dana Hookera jest Tony Ferguson, który również znany jest z mocnych i krwawych bojów.

Hookre w rozmowie dla „South China Morning Post” przyznał, że zdaje sobie sprawę z tego jak wyglądałoby takie starcie.

Cholera, to byłaby kolejna wojna. Zdaję sobie sprawę czemu fani chcieliby zobaczyć tę walkę, ponieważ wiedzą, że to byłoby szalone starcie.

O potencjalny pojedynek Hookera z Fergusonem został zapytany również Dana White, szef UFC, który podczas niedawnej konferencji prasowej powiedział:

Czy Hooker może zawalczyć z Fergusonem? Sam nie wiem. Zobaczymy. On dał niesamowity występ w swoim ostatnim starciu. Wyglądał świetnie i obiecuję mu, że coś dla niego przygotujemy. Aktualnie nie skupiam się na zestawieniu walk. Jestem teraz tutaj, na „Fight Island” i robię to co muszę na miejscu.

Warto przypomnieć, że Ferguson, podobnie jak Hooker również jest po porażce – w ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Justina Gaethje.

Zobacz również: „Jeśli on nie zamierza walczyć, to koniec” – Reyes uważa, że trzeba odebrać Jonesowi pas

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.