Dan Hooker, który przeszedł niedawno operację złamanej ręki, nie może doczekać się powrotu do klatki. Zapowiada, że będzie na to gotowy za około pięć miesięcy.

Dan Hooker w kolejnym pojedynku w oktagonie miał zmierzyć się z Bobbym Greenem. Do walki miało dojść podczas grudniowej gali UFC on ESPN 52 w Austin. Hooker złamał jednak rękę i musiał przejść operację, co wykluczyło go ze startu. Teraz Dan w programie The MMA Hour zapowiedział ile zajmie mu powrót do klatki.

Wrócę do treningów za trzy miesiące. Działam zgodnie z zaleceniami lekarzy. Niczego nie przyspieszam, bo chcę, żeby wszystko dobrze się zaleczyło. Myślę, że pięć miesięcy, to dobry cele, który sobie wyznaczyłem na powrót.

Dan Hooker zajmuje obecnie dziewiąte miejsce wśród najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC. Aktualnie jest po dwóch wygranych z rzędu. W lipcu pokonał Jalina Turnera, a wcześniej wygrał z Caludio Puellesem. Hooker ma na swoim koncie 35 pojedynków, z których 23 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,941 komentarzy 2,997 polubień

Dan Hooker, który przeszedł niedawno operację złamanej ręki, nie może doczekać się powrotu do klatki. Zapowiada, że będzie na to gotowy za około pięć miesięcy. Dan Hooker w kolejnym pojedynku w oktagonie miał zmierzyć się z Bobbym Greenem. Do walki miało dojść podczas grudniowej gali UFC on ESPN 52 w Austin. Hooker złamał jednak rękę […]

Odpowiedz polub

click to expand...