Arman Tsarukyan pnie się na szczyt wagi lekkiej UFC. Zdaniem Dana Hookera Islam Makhachev, mistrz kategorii lekkiej, nie będzie chciał się jednak mierzyć po raz drugi z Armanem,

2 grudnia 2023 roku podczas gali z cyklu Fight Night, która odbyła się w hali Moody Center w Austin, doszło o pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. Tsarukyan szybko uporał się z Driushem i dzięki ten wygranej awansował na czwarte miejsce w rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC. Tsarukyan nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i chęci zmierzenia się po raz drugi z Islamem Makhachevem. Dan Hooker, czołowy zawodnik wagi lekkiej, wątpi jednak w taki pojedynek, o czym powiedział w programie The MMA Hour.

Ich pierwsza walka była dość bliska. Tsarukyan mógł z nim wygrać. Islam nie będzie chciał z nim walczyć ponownie. Gwarantuję, że do czasu kiedy Araman dostanie walkę o pas, Islam przejdzie na emeryturę. Ta walka jest dla niego zbyt ryzykowna. Ma do wyboru wiele mniej ryzykowanych – pod względem stylistycznym – zestawień.

Arman Tsarukyan zmierzył się z Islamem Makhachevem w kwietniu roku 2019 podczas gali z cyklu Fight Night. Walka rozegrała się na pełnym dystansie trzech rund i wygrał ją na punkty Islam. Od tego czasu Makhachev nie przegrał żadnej walki, a Tsarukyan raz musiał uznać wyższość rywala, którym był Mateusz Gamrot.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,975 komentarzy 3,039 polubień

Arman Tsarukyan pnie się na szczyt wagi lekkiej UFC. Zdaniem Dana Hookera Islam Makhachev, mistrz kategorii lekkiej, nie będzie chciał się jednak mierzyć po raz drugi z Armanem, 2 grudnia 2023 roku podczas gali z cyklu Fight Night, która odbyła się w hali Moody Center w Austin, doszło o pojedynku Armana Tsarukyana z Beneliem Dariushem. […]

Odpowiedz polub

click to expand...