dan hooker

Michael Chandler, który przeszedł niedawno z Bellatora do UFC, już niedługo zawalczy w oktagonie amerykańskiej marki po raz pierwszy. Jego rywalem będzie Dan Hooker. Chandler licz na spektakularne zwycięstwo w tej walce, ale Hooker nie zamierza mu ułatwić zadania w debiucie dla UFC.

W rozmowie dla serwisu South China Morning Post Hooker powiedział, że UFC nie chce zbyt długo czekać na to, aby Chandler dotarł do walki o pas. Organizacja liczy na szybką drogę na szczyt w wykonaniu Michaela.

Im szybciej doprowadzą go do walki o pas, tym szybciej zwróci się to, co w niego zainwestowali. Ja jednak szybko popsuję ich nową zabawkę. Jestem dla niego bardzo złym zestawieniem pod względem stylistycznym. Zniszczę tę zabawkę w pięć minut. Nie jest mi ich nawet żal (śmiech).

Do walki obu zawodników dojdzie 23 stycznia na gali UFC 257.

Dan Hooker w organizacji Dany White’a jest od 2014 roku. Stoczył 15 walk z czołówką kategorii piórkowej oraz lekkiej. Do jego największych zwycięstw możemy zaliczyć pojedynek z: Gilbertem Burnsem, Jimem Millerem, Paulem Felderem oraz Jamesem Vickiem.

Michael Chandler legitymuje się rekordem 21-5. W Bellatorze walczył nieprzerwanie od 2010 roku, w tym czasie został zwycięzcą turnieju oraz trzykrotnym mistrzem wagi lekkiej. W trakcie swojej kariery wygrywał z takimi zawodnikami jak Marcin Held, Eddie Alvarez, Patricky Freire, czy Benson Henderson.

6 KOMENTARZE

  1. Chandler zrobi karierę jak Held i Brooks. Szybka weryfikacja i do domu.

    Brooks jak wbijał do ufc to chyba byl bardziej nahajpowany niz Chandler który dostał smary od Eddiego i Brooksa.

  2. Chandler zrobi karierę jak Held i Brooks. Szybka weryfikacja i do domu.

    Może nie szybka i wydaje się, że może być lepiej od tych dwóch panów, ale duże znaczenie będzie miał wynik i przebieg pierwszej walki.

    Jeśli taki Huker, wciąż z poza ścisłego topu, zrobi go na miękko, to psycha może różnie zareagować po tym półrocznym napinaniu się.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.