dan hooker

Dan Hooker, który przeżywa ostatnio trudniejsze chwile w UFC, jest zdania, że sportowa droga naznaczona nie tylko zwycięstwami jest tym, co go pociąga.

Dana Hooker w ostatnich czterech walkach tylko raz zakończył pojedynek wygraną. Zawodnik zdecydował się zmienić kategorię wagową i ponownie zejść wagę niżej, do kategorii piórkowej.

W rozmowie na kanale The AllStar Hooker powiedział, jak zapatruje się na to, jak układa się jego sportowa kariera.

Przyznaję, że bycie moim fanem nie jest łatwe. To nie jest tak, jak być fanem Khabiba. On jest jeden, wyjątkowy w historii tego sportu. Bycie fanem Dana Hookera, to podróż przez nierówne, wyboiste drogi. Czasami podróż przez bezdroża, ale to właśnie jest fajne. To jest prawdziwy rollercoaster. Tu nie ma gładkiej jazdy. Jak chcesz gładkiej jazdy, są inni zawodnicy, którzy mają ładne rekordy, bez przegranych. To jednak nie jest moja opowieść. Nie po to to robię. To nie jest coś, co uważam za ciekawe.

Dan Hooker swoją przygodę z UFC rozpoczął walcząc w kategorii piórkowej. W roku 2017 zaczął się bić w kategorii lekkiej i do dziś toczył tam swoje boje. Po ostatnich trzech przegranych zaczął jednak myśleć o tym, aby ponownie zejść wagę niżej. I faktycznie 19 marca w Londynie ma zmierzyć się w kategorii piórkowej z Arnoldem Allenem.

Hooker w organizacji Dany White’a walczy od 2014 roku. Stoczył 17 pojedynków z czołówką kategorii piórkowej oraz lekkiej. Do jego największych zwycięstw możemy zaliczyć pojedynek z: Gilbertem Burnsem, Jimem Millerem, Paulem Felderem oraz Jamesem Vickiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

GypsyKing

Shark Fights
Lightweight

1,180 komentarzy 2,953 polubień

Szacunek dla takich zawodników. Wie kim nie jest i nie struga pajaca a robi swoje. War Wisielcu!:bleed:

Odpowiedz 13 polubień

jd0490

UFC
Lightweight

9,048 komentarzy 18,964 polubień
Cyklop Schabowy

PRIDE FC
Lightweight

6,357 komentarzy 13,310 polubień

Jakby prześledzić karierę Hookera, to rzeczywiście jest tam jakiś rollercoaster. Przynajmniej The Hangman nie próbuje udawać niewiadomo, tylko po prostu robi swoje

Odpowiedz 6 polubień

UFC Polska

BAMMA
Bantamweight

796 komentarzy 1,421 polubień

Fajna wypowiedź Dana.

Odpowiedz 1 Like

bokserek

Maximum FC
Featherweight

1,472 komentarzy 3,339 polubień

Jestem fanem więc wiem coś o tym. Zdrówka :conorsalute:

Odpowiedz 1 Like

Armes

BAMMA
Welterweight

934 komentarzy 2,999 polubień

Dziwka dobrze mówi.

Odpowiedz 1 Like

Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień

Lubię go, facet jest twardy i jak widać równie twardo stąpa po ziemi. Sam jest świadom swoich ograniczeń i nie gra gościa, który potrafi wszystko, ale skupia się na swoich atutów. Wojna z Dustin'em przednia :antonio:.

Odpowiedz 3 polubień

Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,639 komentarzy 16,564 polubień

Nie przesadzaj Danny-Boy. A co mają powiedzieć fani Rudolfa, Cocosa, czy Gatka? (jak otwiera japę w Internetach) Tamci to dopiero personifikacja powiedzenia "trudna miłość".

Odpowiedz 3 polubień