John.Damian.Daniel.UFC.165

(Fot. Damian Herczyk) Przed momentem udało nam się przeprowadzić krótką rozmowę z Damianem Herczykiem, który cały czas przebywa w kanadyjskim Toronto z naszym ciężkim – Danielem Omielańczukiem (MMA 15-3-1, #5 w Rankingu PL). Polak dziś w nocy podczas gali UFC 165 zadebiutuje w największej organizacji MMA na świecie. Trener Berserkers Team Bielsko-Biała powiedział kilka zdań o tym, jak Daniel czuje się przed swoim debiutem w oktagonie UFC oraz o atmosferze, jaka panuje w obozie polskiego zawodnika. W charakterze narożnika z zawodnikiem Nastula Team za ocean udał się również Jan Błachowicz (MMA 17-3, #1 w Rankingu PL). Po kliknięciu fragment naszej rozmowy:

Co mogę przekazać, to muszę Wam powiedzieć, że Daniel jest mega wyluzowany. Nie widać u niego wcale faktu, iż już dzisiaj zadebiutuje w UFC… ciągle jest wesoło, do tego Janek i duet jest udany. Naprawdę panuje świetna atmosfera. Miałem możliwość być na treningu Daniela i widać, że jest w świetnej formie, ale to już pokaże na walce. Daniel przygotował coś specjalnego dla przeciwnika, ale nie mogę zdradzić co to będzie…. Dla kibiców jednak informacja, że ciekawie zapowiada się wyjście Daniela. Będzie wesoło. Ogólnie mocno czuć atmosferę UFC, a jutro będzie naprawdę wspaniałe widowisko i mam nadzieję, że szczęśliwe dla polskiego MMA. Daniel da Nam wiele radości, tak jak zrobił to Piotrek Hallmann! Pozdrawiam!

Poprzedni artykułBellator 100 – wyniki
Następny artykułDebiut Piotra Hallmanna w liczbach
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.