dan hooker

Podczas gali UFC w Auckland, która odbędzie się 22 lutego dojdzie do ciekawego pojedynku w wadze lekkiej. Dan Hooker (MMA 19-8), który zawalczy wówczas na swoim terenie,  zmierzy się Paulem Felderem (MMA 17-4).

Starcie w rodzinnym mieści powoduje, że Hooker jest niezwykle zmotywowany do walki, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu NewsHub.

W mojej głowie nie pojawia się nawet najmniejsza myśl o przegranej. Nie ma takiej opcji. Nie mam wyboru. W tym mieście, w tej hali, on będzie musiał mniej znokautować, żeby ze mną wygrać. Ja natomiast dam z siebie wszystko i będę walczył aż do śmierci. To mogę wam obiecać.

Hooker dodał również, że pomiędzy nim i Felderem jest nieco złej krwi, więc walka tym bardziej może być ciekawa dla fanów.

Na tej walce chcę nieco zbudować własną osobę. Chcę pozyskać nowych fanów w Nowej Zelandii. Ludzie nie będą mogli doczekać się tej walki.

2 KOMENTARZE

  1. Trochę beka z kolesi, którzy deklarują, że są w stanie poświęcić swoje życie tylko po to, żeby zgraja ulańców perzed tv i na hali miała fun. Wiem, że to promocja walki itd. ale wciąż jednak :razz:utinlaugh:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.