Iwo Baraniewski z przytupem wszedł do organizacji UFC. Polak jest zdania, że być może w dwa lata uda mu się dotrzeć do walk z czołowymi zawodnikami wagi półciężkiej na świecie.

21 marca do klatki UFC powrócił Iwo Baraniewski. Polak dosłownie w 28 sekund zakończył pojedynek, nokautując Austena Lane’a.

W programie The Ariel Helwani MMA Show Baraniewski przyznał, że marzy o byciu mistrzem.

Czuję wsparcie fanów i chciałbym iść taką drogą jak Joanna czy Jan. Chcę być następnym polskim mistrzem UFC. Bardzo motywuje mnie wsparcie fanów i mojej rodziny do tego, aby stać się kolejną polską gwiazdą.

Baraniewski powiedział również, że chciałby w tym roku stoczyć trzy pojedynki, a poproszony o wskazanie jakiegoś zawodnika, z którym chciałby się zmierzyć, wymienił Iona Cutelabę, ale dodał, że będzie walczył z każdym.

Gdy Baraniewski został zapytany o czas, w jakim może dojść do walk z topowymi zawodnikami wagi półciężkiej, odpowiedział:

Dajcie mi może dwa lata.

Polak został zapytany również o potencjalne treningi w USA.

Myślę, że w przyszłości wybiorę się do Ameryki, żeby trenować ze świetnymi zawodnikami, być może też będę trenował gdzieś indziej w Europie. Czekam na to, aż trenerzy wskażą mi, gdzie byłoby najlepiej. Wybiorę klub, gdy UFC wskaże mi kolejnego rywala.

Iwo Baraniewski dostał się do UFC przez program z cyklu Contender Series, w którym już w pierwszej rundzie posłał na deski swojego przeciwnika. W debiucie dla UFC, do którego doszło w grudniu 2025 roku, Baraniewski znokautował Ibo Aslana.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

12,280 komentarzy 32,070 polubień

Myślę, że w przyszłości wybiorę się do Ameryki, żeby trenować ze świetnymi zawodnikami [...]

ATT. :antonio:

Spoiler content hidden.

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Tar-Ellendil
Tar-Ellendil

NoLife FC

30,216 komentarzy 43,551 polubień

Już za dwa lata Iwo będzie mistrzem świata.

Ustrzeli Prochazkę.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

Vale Tudo
Open

20,175 komentarzy 60,260 polubień

Już za dwa lata Iwo będzie mistrzem świata.

Ustrzeli Prochazkę.

Teraz by go ustrzelić zdołał :boystop:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Jawor
Jawor

Bellator
Featherweight

4,072 komentarzy 43,264 polubień

I bardzo dobrze że myśli o rozwoju i treningach w innym klubie niż polskie podwórko. Oby wszystko szło po jego myśli, aby piął się do góry po szczeblach kariery zawodowej i rozwoju osobistego.

Powodzenia.

:conorsalute:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

34,332 komentarzy 84,196 polubień

Bardzo dobrze że myśli i treningach w Europie a nie w Mekce Polskiego MMA jakim jest ATT.

To chyba pierwszy gość, nie licząc Oleksiejczuków który rozkminił że treningi w Ameryce a zwłaszcza w hurtowni zwanej ATT to nie jest święty gral i gejmczendżer wszystkiego.

Z Aśka oni tam bardzo dobrze pracowali, bo była mistrzynią a nie randomem, a i tak ją po części zepsuli.

Powodzenia dla Ruchały i reszty, którzy są tam tylko dodatkiem.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of raubobrabo
raubobrabo

Legacy FC
Bantamweight

1,875 komentarzy 3,414 polubień

Iwo tylko nie ATT proszę

Odpowiedz 2 polubień