Organizacja Rocky Warriors Cartel ogłosiła swoją kolejną galę, która odbędzie się już 22 lutego w Dąbrowie Górniczej. O planach marki poinformował Paweł Kowalki w rozmowie z Arturem Mazurem w programie Klatka po klatce.

Zobacz również: „W przyszłości może to nabrać nowej jakości” – Szef KSW o współpracy z konkurencją

Pierwszy termin miał być już w listopadzie, niestety z różnych względów cały czas się to przeciągało. W końcu stwierdziliśmy, że robimy mniejszą, lokalną edycję, ale na pewno nie zabraknie dobrych walk. Konsekwentnie stawiamy na młodych i zdolnych. Będzie cała masa debiutantów, których będziemy wkrótce ogłaszać.

Pierwsze nazwiska zawodników, którzy zawalczą podczas RWC 4 zostały już podane, a będą to: Igor Michaliszyn, Sergiusz Uzarek i Wawrzyniec Bartnik.

Podczas gali ma się odbyć 8 pojedynków. Wydarzenie nie będzie natomiast transmitowane na antenie TVP Sport.

Ze względu na to, że kalendarz jest napięty przed igrzyskami, są różne turniej kwalifikacyjne, trwa też sezon w skokach, dlatego też zdecydowaliśmy się zrobić galę w lutym i nie przeciągać jej dalej pod termin telewizyjny. Natomiast RWC 5 już wraca na antenę TVP Sport.

Pierwsza gala RWC odbyła się w grudniu 2018 roku. Kolejne dwa wydarzenia spod szyldu RWC zostały zorganizowane w roku 2019. Jak zapowiedział Paweł Kowalki, na rok 2019 organizacja planuje łącznie 4 gale.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.