amanda nunes valentina shevchenko

Chociaż szef UFC nie jest przesadnie zainteresowany zrobieniem trzeciej walki pomiędzy Valentiną Shevchenko i Amandą Nunes, Valentina wierzy, że ostatecznie do takiego boju dojdzie.

Valentina Shevchenko, mistrzyni wagi muszej, już dwa razy walczyła z Amandą Nunes o jej pas kategorii koguciej. W obu przypadkach starcia rozegrały się na pełnym dystansie, ale też w obu Shevchenko musiała uznać wyższość Nunes. W drugim boju mistrzyń decyzja sędziów była jednak niejednogłośna.

O potencjalnej trzeciej walce obu zawodniczek mówi się od dawna, ale szef UFC nie chciałby ponownie zobaczyć ich razem w klatce, o czym powiedział podczas spotkania z mediami po jednej z ostatnich gal.

Valentina Shevchenko w rozmowie dla serwisu MMA Fighting powiedziała natomiast, że wierzy, iż do trzeciej walki z Nunes w końcu dojdzie.

Czuję, że do tej walki dojdzie. Bez presji i nacisków, gdy przyjdzie odpowiedni czas. Jeśli będziemy dalej odnosić sukcesy w naszych kategoriach wagowych, ostatecznie zostanie tylko jedna walka, która będzie miała sens.

Shevchenko od czasu drugiej walki z Nunes wygrała siedem kolejnych pojedynków. W ostatnim starciu, do którego doszło podczas UFC 261, Shevchenko rozbiła Jessicą Andrade. Wcześniej jej umiejętnościom uległy: Jennifer Maia, Katlyn Chookagian, Liz Carmouche, Jessica Eye, Joanna Jędrzejczyk i Priscila Cachoeira.

Amanda Nunes w ostatnim starciu pokonała Megan Anderson, którą poddała już w pierwszej rundzie pojedynku gali UFC 259. Teraz mistrzyni ma ponownie pojawić się w oktagonie podczas gali UFC 265 i a jej rywalką ma być Julianna Pena.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Benny

Brutaal
Light Heavyweight

592 komentarzy 1,020 polubień

z tego co pamiętam co druga walka mocno ssała dicka, obawiam się że przewaga siłowa Nunes to dalej za dużo dla Valentiny

Odpowiedz 1 Like