amanda nunes valentina shevchenko

Chociaż szef UFC nie jest przesadnie zainteresowany zrobieniem trzeciej walki pomiędzy Valentiną Shevchenko i Amandą Nunes, Valentina wierzy, że ostatecznie do takiego boju dojdzie.

Valentina Shevchenko, mistrzyni wagi muszej, już dwa razy walczyła z Amandą Nunes o jej pas kategorii koguciej. W obu przypadkach starcia rozegrały się na pełnym dystansie, ale też w obu Shevchenko musiała uznać wyższość Nunes. W drugim boju mistrzyń decyzja sędziów była jednak niejednogłośna.

O potencjalnej trzeciej walce obu zawodniczek mówi się od dawna, ale szef UFC nie chciałby ponownie zobaczyć ich razem w klatce, o czym powiedział podczas spotkania z mediami po jednej z ostatnich gal.

Valentina Shevchenko w rozmowie dla serwisu MMA Fighting powiedziała natomiast, że wierzy, iż do trzeciej walki z Nunes w końcu dojdzie.

Czuję, że do tej walki dojdzie. Bez presji i nacisków, gdy przyjdzie odpowiedni czas. Jeśli będziemy dalej odnosić sukcesy w naszych kategoriach wagowych, ostatecznie zostanie tylko jedna walka, która będzie miała sens.

Shevchenko od czasu drugiej walki z Nunes wygrała siedem kolejnych pojedynków. W ostatnim starciu, do którego doszło podczas UFC 261, Shevchenko rozbiła Jessicą Andrade. Wcześniej jej umiejętnościom uległy: Jennifer Maia, Katlyn Chookagian, Liz Carmouche, Jessica Eye, Joanna Jędrzejczyk i Priscila Cachoeira.

Amanda Nunes w ostatnim starciu pokonała Megan Anderson, którą poddała już w pierwszej rundzie pojedynku gali UFC 259. Teraz mistrzyni ma ponownie pojawić się w oktagonie podczas gali UFC 265 i a jej rywalką ma być Julianna Pena.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Benny
Benny

Brutaal
Light Heavyweight

599 komentarzy 1,048 polubień

z tego co pamiętam co druga walka mocno ssała dicka, obawiam się że przewaga siłowa Nunes to dalej za dużo dla Valentiny

Odpowiedz 1 Like