Już we wrześniu, w nowym sezonie cyklu Dana White’s Contender Series, zawalczy Iwo Baraniewski. Polak zapowiada, że nastawia się na mocną, trzyrundową batalię.

16 września w programie Contender Series zawalczy Iwo Baraniewski, który zmierzy się z Mahamedem Alym z Brazylii, z rekordem 4-0. Przed zbliżającym się starciem Polak w nagraniu umieszczonym w mediach społecznościowych powiedział:

Jak dostałem wiadomość, że będę bił się w Contenderze, byłem mega podekscytowany. Tak naprawdę moje marzenia zaczynają się spełniać. Jestem o krok od tych marzeń. Możliwość zaprezentowania się i możliwość angażu do Contendera jest dla mnie mega wyróżnieniem. Chcę się pokazać z jak najlepszej strony. Nie czuję presji, która mnie zjada, czuję presję, która mnie buduje.

Baraniewski dodał również:

W tej walce nastawiam się na mocne trzy rundy. Wiadomo, że jak będzie okazja, to z niej skorzystam, ale nastawienie mam na trzy bardzo mocne rundy.

Iwo Baraniewski rywalizuje zawodowo od roku 2023. Stoczył pięć pojedynków i wszystkie wygrał przed czasem. Przed wejściem na zawodową drogę z sukcesami rywalizował amatorsko. Zdobył między innymi złoty medal mistrzostw świata i Europy organizacji GAMMA.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

13 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,276 komentarzy 34,522 polubień

Nastawianie się na 3 rundy w DWCS, to słaba strategia. Danka lubi nagradzać kontraktami głównie tych, którzy kończą swoich rywali. Nastawienie powinno być wyłącznie "wjeżdżam i rozjeżdżam".

Odpowiedz 13 polubień

Avatar of respect
respect

UFC
Heavyweight

17,852 komentarzy 96,703 polubień

Wjeżdżaj Rudy i rozjeżdżaj. Trzymam kciuki.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,432 komentarzy 82,030 polubień
Avatar of Dijaz
Dijaz

KSW
Heavyweight

6,038 komentarzy 15,847 polubień

Nie kojarzę za bardzo Iwo, ale trzymam kciuki. Skoro tam zawalczy, musi prezentować przyzwoity poziom.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,985 komentarzy 76,847 polubień
Avatar of vitas
vitas

KSW
Heavyweight

6,137 komentarzy 35,225 polubień

To temu zielony zjeb wysłał zestaw suplementów Treca w ramach wsparcia?

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

Bellator
Light Heavyweight

4,642 komentarzy 9,753 polubień

Z ciekawości sprawdziłem na kim nabił sobie rekord 5-0 i niestety imponująco to nie wygląda. Nawet blisko do imponująco nie jest. Jego przeciwnik 4-0 i jeszcze gorsze rekordy na rozkładzie.
Dana… kogo Ty nam tu chcesz serwować.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Myshon
Myshon

WSOF
Featherweight

3,151 komentarzy 16,361 polubień

Mogą być 3 rundy o ile będzie to non stop mordobicie zakończone efektownym gnp po jakimś spektakularnym high kicku. Niech się Polakowi wiedzie, tylko niech to nie będzie Brzeski 2.0

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,389 komentarzy 44,023 polubień

Powinno być nastawiony na skończenie a przygotowany na trzyrundową wojnę

I tak powodzenia

Odpowiedz 3 polubień

m
miszaa

Bellator
Featherweight

4,023 komentarzy 8,511 polubień

Powodzenia, fajnie ze tam trafił i oby wygrał. Moze ktos w skrócie napisać, w jaki sposób biorą zawodników do Contendera, od czego to zależy? 5 wygranych Polak ma, ale to nie jakas górna pólka zawodników.

Odpowiedz polub

Avatar of Patrosixxx
Patrosixxx

UFC
Heavyweight

18,672 komentarzy 36,010 polubień

Powodzenia Iwo!! W DWCS trzeba raczej przeciwnika skończyć przed czasem.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Grubas
Grubas

UFC
Light Heavyweight

14,070 komentarzy 22,346 polubień

Z ciekawości sprawdziłem na kim nabił sobie rekord 5-0 i niestety imponująco to nie wygląda. Nawet blisko do imponująco nie jest. Jego przeciwnik 4-0 i jeszcze gorsze rekordy na rozkładzie.
Dana… kogo Ty nam tu chcesz serwować.

Wiekszosc tam jest takich zawodnikow na tym polegaja te gale Lysego. Nie ma co sie czepiac fajnie ze chociaz maja taka okazje trafic do UFC. A wracajac do slow Rudego to on to musi skonczyc w dobrym stylu zadne 3 rundy bo nawet jak wygra na pkt to nie dostanie kontraktu.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,432 komentarzy 82,030 polubień

Mogą być 3 rundy o ile będzie to non stop mordobicie zakończone efektownym gnp po jakimś spektakularnym high kicku. Niech się Polakowi wiedzie, tylko niech to nie będzie Brzeski 2.0

Brzeski? Żeby się nie skończył jak Sudolski.

Odpowiedz polub