Trener Conora McGregora, John Kavanagh jest zainteresowany mini turniejem w wadze lekkiej pomiędzy najlepszymi zawodnikami tej dywizji.

Wszystkie nadchodzące wydarzenia organizacji UFC zostały odwołane lub przełożone z powodu pandemii koronawirusa. Ostatnią ofiarą wirusa został pojedynek o tymczasowy pas wagi lekkiej pomiędzy Tony Fergusonem a Justinem Gaethje do którego miało dojść na gali UFC 249 w przyszłym tygodniu.

Dwie największe gwiazdy organizacji, Khabib Nurmagomedov i Conor McGregor również nie będą walczyć w najbliższym czasie ze względu na obecną sytuację na świecie w przypadku Irlandczyka oraz ramadan podczas którego „Dagestański Orzeł” nie ma zamiaru brać udziału w walkach.

Zobacz również: Dana White o trudnej sytuacji Conora McGregora po gali UFC 249

Na Twitterze jeden z fanów zasugerował żeby w tej sytuacji powrócić do oryginalnego planu na wyczekiwaną walkę Nurmagomedov vs Ferguson oraz dodatkowo zorganizować starcie McGregor vs Gaethje które według nieoficjalnych informacji było już bliskie realizacji przed wybuchem pandemii.

W odpowiedzi na sugestie turnieju w wadze lekkiej, trener McGregora John Kavanagh wyraził zainteresowanie odpowiadając, że chciałby zobaczyć półfinały w sierpniu a finały podczas noworocznej gali UFC.

Zobacz również:

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.