leon edwards

Leon Edwards, mistrz UFC wagi półśredniej, chciałby zdobyć pas drugiej kategorii wagowej. Anglik marzy o tym, aby zawalczyć o drugi tytuł i wrócić do kategorii półśredniej.

16 grudnia Leon Edwards stanie do obrona pasa mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Colby Covington. Anglik jest pewny swego przed nadchodzącym pojedynkiem i w kolejnym boju chętnie zmierzyłby się w walce o drugi pas. W rozmowie dla UFC Edwards stwierdził:

Czemu nie dążyć do wielkości? Przez całą karierę we mnie wątpiono, a ja przezwyciężyłem trudności i zostałem mistrzem wagi półśredniej. Wygrałem dwanaście walk z rzędu. To jest jedna z najdłuższych serii zwycięstw w naszej kategorii. Czemu więc nie iść jeszcze wyżej? Zrobiłem to w wadze półśredniej i z chęcią podejmę wyzwanie w kategorii średniej, a potem wrócę do swojej wagi, aby tam dalej panować.

Edwards ostatni raz walczył podczas gali UFC 286. 18 marca w Londynie doszło do jego starcia z Kamaru Usmanem. Edwards wygrał na punkty i obronił mistrzowski tytuł wagi półśredniej. Anglik od roku 2016 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał jedenaście walk, a jedno starcie zakończyło się jako nierozstrzygnięte.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,953 komentarzy 3,008 polubień

Leon Edwards, mistrz UFC wagi półśredniej, chciałby zdobyć pas drugiej kategorii wagowej. Anglik marzy o tym, aby zawalczyć o drugi tytuł i wrócić do kategorii półśredniej. 16 grudnia Leon Edwards stanie do obrona pasa mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Colby Covington. Anglik jest pewny swego przed nadchodzącym pojedynkiem i w kolejnym boju chętnie zmierzyłby się w […]

Odpowiedz polub

click to expand...