stipe miocic

Dana White, szef UFC, chce jak najszybciej zorganizować walkę Jona Jonesa ze Stipe Miocicem, ale kontuzjowany Jones najpewniej będzie wracał do zdrowia około ośmiu miesięcy. Szef UFC nie dziwi się jednak, że Miocic nie był zainteresowany starciem o pas tymczasowy i woli zaczekać na starcie z Jonesem.

Podczas gali UFC 295 w walce wieczoru miało dojść do starcia na szczycie wagi ciężkiej UFC, w którym Jon Jones stanąłby do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego przeciwko Stipe Miocicowi, byłemu czempionowi. Jones wypadł jednak z pojedynku z powodu kontuzji, a nową walką wieczoru zostało starcie Toma Aspinalla z Sergeiem Pavlovichem. Stawką tego starcia będzie tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej. Podczas konferencji prasowej po gali Power Slap Dana White został zapytany o to, czemu Stipe nie zdecydował się na walkę z nowym rywalem, tylko chce zaczekać na Jonesa.

Stipe był w trakcie obozu przygotowawczego, poświęcił na to czas, energię i pieniądze. Gdy do tego doszło, był oczywiście wkurzony. Zawodnicy w takich chwilach przeżywają od groma emocji. On jednak jest najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej w historii i ta walka ma dla niego sens. To jest starcie o sportowe dziedzictwo dla obu zawodników. Pokonanie Stipe byłoby czymś niesamowitym dla Jonesa, dla Stipe pokonanie Jonesa i odzyskanie tytułu byłoby też czymś wspaniałym. Czemu więc miałby robić coś innego? Stipe miałby walczyć o tymczasowy pas? On jest niezadowolony i ma prawo do tego, ale to jest sytuacji, w której nie ma winnych. Wszyscy musimy sobie z tym poradzić.

Stipe Miocic w ostatnim boju zmierzył się z Francisem Ngannou i stracił w tym starciu mistrzowski pas wagi ciężkiej. Wcześniej Stipe dwa razy pokonał Daniela Cormiera. Najpierw odebrał mu pasa mistrzowski, a potem go obronił. Miocic przez wielu jest uważany za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej w historii.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,879 komentarzy 2,877 polubień

Dana White, szef UFC, chce jak najszybciej zorganizować walkę Jona Jonesa ze Stipe Miocicem, ale kontuzjowany Jones najpewniej będzie wracał do zdrowia około ośmiu miesięcy. Szef UFC nie dziwi się jednak, że Miocic nie był zainteresowany starciem o pas tymczasowy i woli zaczekać na starcie z Jonesem. Podczas gali UFC 295 w walce wieczoru miało […]

Odpowiedz polub

click to expand...