Max Holloway docenia to jak walczył z nim Yair Rodriguez i wierzy, iż ten zawodnik będzie kiedyś na szczycie wagi piórkowej UFC.

Podczas niedawnej gali UFC Fight Night 197 Max Holloway i Yair Rodriguez rozpętali prawdziwą wojnę w klatce. Ostatecznie jej zwycięzcą został Max Holloway, który bardzo docenia swoje rywala. Podsumowując jego występ w klatce, Holloway napisał:

Najtrudniejszy sport na świecie, ale dla niektórych to, co dzieje się w oktagonie jest najłatwiejszą częścią życia. Yair jest jednym z takich zawodników. Jeśli chce się zrozumieć skąd u Yaira takie umiejętności, trzeba spojrzeć na jego zespół. Jeśli chce się zrozumieć dlaczego tak walczy, trzeba spojrzeć na jego rodzinę i wspólne poświęcenie w drodze do oktagonu.

Holloway dodał również, że wróży swojemu rywalowi przyszłe zdobycie pasa mistrzowskiego.

Kocham cię, bracie. Czekam na to, aż kiedyś będziesz panował na mistrzowskim tronie. Prawdopodobnie powinniśmy być amigos.

Rodriguez walczy dla UFC od roku 2014 i w tym czasie przegrał tylko dwa razy. W roku 2017 pokonał go Frankie Edgar, a teraz Holloway. Rodriguez ma na swoim koncie zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak: Jeremy Stephens, Chan Sung Jung czy B.J. Penn

Max Holloway to były mistrz UFC. Na swoim koncie ma 24 walki w oktagonie organizacji UFC. Dla amerykańskiej marki bije się od roku 2012 i w tym czasie zainkasował 10 bonusów za swoje występy w klatce. 5 bonusów Holloway zdobył w walkach mistrzowskich. Za starcie z Brianem Ortegą z roku 2018 otrzymał dwa wyróżnienia: za starcie i występ wieczoru.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.