Podczas zbliżającej się gal UFC Fight Night 104 Dennis Bermudez zmierzy się w walce wieczoru z Chan Sung Jungiem. Bermudez nie odczuwa dodatkowej presji związanej z występem w walce wieczoru.

Niezależnie od tego czy jest to główna walka gali czy walka na ulicy, cały czas jest spore ciśnienie. Staram się nie myśleć o tym, że wystąpię w walce wieczoru w weekend Super Bowl. Muszę wyjść i zrobić to, co mam do zrobienia.

Bermudez zastanawia się natomiast nad formą Chana, który walczył ostatni raz w roku 2013 i przegrał wówczas z Jose Aldo.

Gdybym miał taką długą przerwę na pewno brakowałoby mi walczenia. Tęskniłbym za byciem w grze, bardzo chciałbym wrócić. Po tak długiej przerwie trening i regeneracja mogą już nie być na takim samym poziomie jak w czasach gdy „Zombie” był młodszy.
Czas nie czeka na nikogo.

Zapytany o to z kim chciałby się zmierzyć po ewentualnym zwycięstwie w pojedynku Chan Sung Jungiem, Bermudez wskazał zawodnika, z którym miał już okazję się mierzyć.

Chciałbym zawalczyć ponownie z Maxem Holloway’em. Już raz go pokonałem. On teraz ma pas, a ja chcę zdobyć pas. Po to jestem w tym sporcie. On jest bardzo miłym gościem, lubię jego styl, ale on również posiada coś, czego ja chcę. Na pewno stał się lepszy od naszej ostatnie walki, ale ja również się zmieniłem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.