Germaine

W środę podczas programu UFC Tonight, Megan Olivi poinformowała, że Cris Cyborg prowadzi rozmowy aby wrócić do oktagonu na walkę z Germaine de Randamie na UFC 201. Do walki miało by dojść w wadze do 140 funtów. Brazylijka szybko jednak zaprzeczyła tym informacjom.

„Cyborg” która pokonała Leslie Smith w swoim debiucie w UFC w ostatnią sobotę, powiedziała mediom na konferencji prasowej po walce, że następne starcie odbędzie się w 145 funtach podczas obrony mistrzowskiego tytułu organizacji Invicta FC i według wiadomości poniżej, nic nie zmieniło się w tym temacie:

Moja następna walka odbędzie się w mojej wadze 145lbs. Będę bronić pasa w Invicta FC. Catchweight wchodzi w grę tylko na walkę z Rondą Rousey lub Mieshą Tate”

Brazylijka w serii wiadomości poskarżyła się również na złe traktowanie ze strony UFC które zabroniło jej pokazywania się w mediach z pasem Invicty przed galą UFC 198:

Jestem mistrzynią w 145lbs, UFC nie ma u siebie mojej dywizji, to jest ok! Ale nie mają prawa do wymazania mojej wagi. Nie manipulujcie moimi fanami, w następnej walce będę bronić mojego pasa! Udowodniłam wam, że mogę zrobić wagę 140lbs, wykonałam swoją cześć umowy. Było bardzo ciężko, aby zejść do 140lbs, musiałam trenować 3 razy dziennie. Przygotowuje na ten temat film dokumentalny, który wkrótce będzie dostępny w sieci tak żebyście mogli zobaczyć. Robiąc promocję w mediach przed moją ostatnią walką dostałam zakaz pokazywania się z mistrzowskim pasem.

Zwróciła również uwagę, że takie zbijanie wagi może być szkodliwe dla jej zdrowia:

Na koniec przypomniała, że jest najlepszą zawodniczką MMA na świecie

1 KOMENTARZ

  1. Taki szum o babachłopie, ja nie wiem. Nie chce to niech nie walczy w ogóle. Masakra.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.