Curtis Blaydes

W lipcu Curtis Blaydes stanie do walki o tymczasowy pas wagi ciężkiej przeciwko Tomowi Aspinallowi. Początkowo rywalem Anglika miał być Ciryl Gane. Zdaniem Blaydesa Francuz dostanie jeszcze swoją kolejną szansę walki o pas, bo UFC zależy na rozwoju rynku nad Loarą.

Podczas gali UFC 304, która odbędzie się 27 lipca w Anglii, Tom Aspinall będzie bronił tymczasowego pasa wagi ciężkiej. Anglik stanie do rywalizacji z Curtisem Blaydesem. Początkowo UFC zaproponowało walkę o pas Cirylowi Gane, ale ten odmówił, bo bierze udział w zdjęciach do filmu. Blaydes w rozmowie dla serwisu Middle Easy przyznał, że nie zdziwi się, jeśli UFC w późniejszym terminie będzie chciało ponownie dać walkę o pas Cirylowi.

On wie, że dostanie kolejną szansę od UFC. Już dwa razy miał walki o pas. Jestem więc pewny, że dostanie kolejną, a może nawet dwie. On jest Francuzem, a UFC zależy na tym rynku. Ciryl jest największym nazwiskiem z Francji, które walczy dla UFC. Być może zależy im, aby występował w telewizji i walczył w dużych starciach. Nie zdziwiłbym się, jeśli oni zaproponują mi Gane po tym, jak pokonam Aspinalla.

Ciryl Gane zajmuje obecnie drugie miejsce w rankingu wagi ciężkiej UFC. Gane jest byłym tymczasowym mistrzem UFC. O pełnoprawny pas walczył w marcu zeszłego roku, ale został poddany przez Jona Jonesa.

Starcie Aspinalla z Blaydesem będzie drugim pojedynkiem tych zawodników. W pierwszej konfrontacji Aspinall doznał kontuzji nogi i nie mógł kontynuować walki, która zakończyła się dosłownie po piętnastu sekundach. Po tym starciu Blaydes przegrał z Sergeiem Pavlovichem i pokonał Jailtona Almeidę. Aspinall natomiast po wyleczeniu kontuzji rozbił Marcina Tyburę i Sergeia Pavlovicha, z którym zmierzył się o tymczasowy tytuł.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

F
Faryzejusz

ONE FC
Super Heavyweight

2,638 komentarzy 6,035 polubień

"Nie zdziwiłbym się, jeśli oni zaproponują mi Gane po tym, jak pokonam Aspinalla."

Co zrobisz?

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,011 komentarzy 27,678 polubień

"Nie zdziwiłbym się, jeśli oni zaproponują mi Gane po tym, jak pokonam Aspinalla."

Co zrobisz?

Zesra się

Odpowiedz 1 Like