Jun 9, 2018; Chicago, IL, USA; Curtis Blaydes (blue gloves) defeats Alistair Overeem (red gloves) during UFC 225 at United Center. Mandatory Credit: Kamil Krzaczynski-USA TODAY Sports

Curtis Blaydes, który od sześciu walk pozostaje niepokonany, został niedawno doceniony przez mistrza wagi ciężkiej, Daniela Cormiera, który powiedział, że Blaydes jest na ostatnim zakręcie przed walką o tytuł.

Podczas spotkania z mediami przed galą w Chinach, Blaydes skomentował słowa Cormiera w następujący sposób.

To oznaka szacunku i docenienia mojej osoby.  On wie, że jestem w drodze po pas. Mówię o tym od ośmiu miesięcy, a to co powiedział Daniel, tylko to potwierdza.

Blaydes nie jest jednak przekonany czy po pokonaniu Francisa Ngannou, z którym zmierzy się już w najbliższy weekend, dostanie szansę walki o pas.

Zdobędę pas. I nie ma znaczenia czy to stanie się w tym roku, następnym, albo w 2020. Zdobędę pas. To jest nieuniknione!

27 KOMENTARZE

 1. Jeszcze mnie do siebie do końca nie przekonał, ale jest to zawodnik, który się naprawdę fajnie rozwija. Z Ngannou nie wyglądał za dobrze, ledwo co wygrał z naszym Danielem, a niedługo potem oklepał Hunta i Overeema. Ma dobrą bazę, świetne warunki, dobrą kondycję i szczękę, zobaczymy jak daleko jest w stanie zajść.

 2. Wszystko zależy od tego kim jest dzisiaj Francis. Pierwsza walka to była walka dwóch innych zawodników. Mimo wszystko kibicuję Frankowi, bo ma taki aksamitny głos, jakże kontrastujący z afrykańską muskulaturą.

  :tellmemore:

 3. Jeszcze mnie do siebie do końca nie przekonał, ale jest to zawodnik, który się naprawdę fajnie rozwija. Z Ngannou nie wyglądał za dobrze, ledwo co wygrał z naszym Danielem, a niedługo potem oklepał Hunta i Overeema. Ma dobrą bazę, świetne warunki, dobrą kondycję i szczękę, zobaczymy jak daleko jest w stanie zajść.

  No i przede wszystkim wydaje się mieć dobrze poukładane w głowie.

 4. Gosciu to taki troche Janek wagi ciężkiej. Ma wzloty i upadki, ostatnio leje wszystkich kogo mu dadza, nie marudzi, wie jak UFC działa. Mimo wszystko nadal nie chcą mu dac walki o pas bo inne sie lepiej sprzedadzą.

 5. Gosciu to taki troche Janek wagi ciężkiej. Ma wzloty i upadki, ostatnio leje wszystkich kogo mu dadza, nie marudzi, wie jak UFC działa. Mimo wszystko nadal nie chcą mu dac walki o pas bo inne sie lepiej sprzedadzą.

  Jedną przegrana w karierze z Dzikannou, nie powiedziałbym że wzloty i upadki.

 6. Jedną przegrana w karierze z Dzikannou, nie powiedziałbym że wzloty i upadki.

  Dodaj do tego jeszcze zawieszenie za straszne narkotyki (marihuanę) i masz już (dwa) wzloty i upadki :fjedzia:

 7. Dodaj do tego jeszcze zawieszenie za straszne narkotyki (marihuanę) i masz już (dwa) wzloty i upadki :fjedzia:

  Zawieszenie, gdzie zawalczył 5 miesięcy pozniej

 8. Zawieszenie, gdzie zawalczył 5 miesięcy pozniej

  Spoko, jednak dostał karę a wynik jego walki został zmieniony na NC. O ile dobrze pamiętam to mniej więcej w tym samym czasie zmienił obóz treningowy, zwyczaje żywieniowe i ogólnie zacząłeś ile prowadzić bardziej sportowo wiec tak, podtrzymuje swoje zdanie z poprzedniego posta.

 9. Jedną przegrana w karierze z Dzikannou, nie powiedziałbym że wzloty i upadki.

  Dobra walka z Huntem i Alistarem, gówniana z Francisem i wymeczona decyzja z Omielanem. Wznosy i upadki nie zawsze oznaczają wygrane i przegrane, ale forme w jakiej zaprezentował sie zawodnik.

 10. Dobra walka z Huntem i Alistarem, gówniana z Francisem i wymeczona decyzja z Omielanem. Wznosy i upadki nie zawsze oznaczają wygrane i przegrane, ale forme w jakiej zaprezentował sie zawodnik.

  Przeciez z Huntem to bylo typowo zapasnicze zamulanie,jedyne warte uwagi momenty to te w których Mark napierdalał Curtisa w palnik a ten mimo iż gibał się sie po tych pikietach jak pierdolony rezus to nie dał sie znokautowac.Szczęka najwyższej proby,szacunek mimo wszystko.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.