cristiane cyborg justino mięśnie

Od kilku miesięcy miały miejsce spekulacje na temat relacji mistrzyni wagi piórkowej organizacji Invicta FC, Cris „Cyborg” Justino (MMA 13 – 1, 1NC) z UFC. Wczoraj portal MMAJunkie otrzymał oświadczenie zawodniczki zaadresowanego do Rondy Rousey (MMA 11 – 0), w którym pojawia się zdanie o zakontraktowaniu zawodniczki przez Lorenza (Fertittę).

Oto pełna treść oświadczenia:

Twoje wymówki na uniknięcie walki z mną padają niemal tak szybko jak ty, gdy w końcu staniesz naprzeciw mnie w klatce – przestań rzucać bezpodstawne oskarżenia o stosowanie dopingu – jestem czysta! Dobrze wiesz, że wielokrotnie przeszłam testy antydopingowe, w tym niezapowiedziane, więc możemy zastosować te spełniające wymagania olimpijskie – tak jak zrobili to Mayweather/Pacquiao – więc odpada ci kolejna wymówka – Lorenzo mnie zakontraktował – idę po ciebie – ale pewnie przejdziesz na emeryturę, by kręcić filmy, lub uciekniesz do limitu 57 kilogramów, tak jak uciekłaś przed mną do wagi 66 kilogramów – nigdy nie będziesz najlepszą póki nie zawalczysz z najlepszą – pora podjąć to wyzwanie – do tanga trzeba dwojga, przestań się bać – fani wciąż widzą moje starania i twoją gadaninę – miej dla nich chociaż odrobinę szacunku – chyba nie masz wstydu gdy przekraczasz limit by walczyć z Giną, lub Leilą, ale mnie unikasz – i tak cię dopadnę – wysil się trochę, a nie szukasz wymówek – możesz mieć ich z 99 – ale moja nieobecność w UFC się do nich nie zalicza.

Rewelacje te potwierdził w programie UFC Today  Ariel Helwani.  Według jego słów Brazylijka podpisała kontrakt nie z UFC, a z Zuffą i doszło do tego już dwa miesiące temu. Jej debiut w największej organizacji MMA na świecie nie jest wcale przesądzony gdyż umowa zawiera klauzulę o tym, że wpierw musi ona stoczyć pojedynek w limicie do 61 kilogramów na jednej z przyszłych gal Invictii. Na razie jest ona zobligowana do lipcowej obrony pasa dywizji piórkowej, a dopiero potem rozpocznie ona przygotowania do starcia w niższej kategorii wagowej. Jeżeli wszystko pomyślnie się ułoży, to kolejna walka z jej udziałem będzie miała miejsce już w oktagonie.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.