Cyborg

Wymiana słownych uprzejmości pomiędzy Cristiane “Cyborg” Justino (MMA 13 – 1, 1 NC) a Rondą Rousey (MMA 11 – 0) stała się na tyle poważna, że postanowiła się do niej przyłączyć matka mistrzyni UFC, Dr AnnMaria De Mars. Zdaniem utytułowana judoczki Brazylijka propozycją catchweightu do 63 kilogramów próbowała przesłonić fakt, że nie jest w stanie zrzucić wagi do wymaganego limitu, który jest od 2 kilogramy niższy. Do tego dopingowa wpada mistrzyni organizacji Invicta FC miałaby poddawać w wątpliwość cały jej bilans. De Mars zapowiedziała, że gdyby jej córka stanęłaby w klatce naprzeciw Justino, to spotkanie te zakończyłoby się złamaniem ręki Brazylijki.

Cristiane, jak ma to w zwyczaju, odpowiedziała na zarzuty De Mars za pośrednictwem forum The Underground:

Mama Rondy jest jak mama Kim Kardashian. Po co w ogóle udziela wywiadów? Chce zostać gwiazdą portalu TMZ? W przeciągu 10 lat tylko 1 raz nie wyrobiłam wagi. Nie wiem, skąd ona wyczytała to wszystko, ale mogę zagwarantować zmieszczenie się w limicie 63 kilogramów. Cat Zingano była mistrzynią kategorii do 57 kilogramów zanim przeszła do wyższej kategorii wagowej by się sprawdzić, tak samo jak uczynił to Pacquiao przyjmując walkę z Mayweatherem. Ronda woli walczyć z takimi zawodniczkami, które jest w stanie pokonać w przeciągu pierwszej rundy, gdyż ostatnim razem gdy podjęła prawdziwe wyzwanie to wróciła do domu brązowym medalem. Może poprośmy Danę, by wręczył przegranej medal, to wtedy poczuje się lepiej. Nie potrzebuje mej mamy do udzielania wywiadów na temat tego, jak złamię nos gwiazdce filmowej. Ronda zachowuje się jak p**da. Wcześniej wciąż gadała na mój temat, a teraz broni jej mama. Wszyscy wiedzą, że czas naszej walki się zbliża. Pani Rousey, proszę usiąść w pierwszym rzędzie, by móc zapłakać. W swej ostatniej walce Joanna Jędrzejczyk dała świetny popis obrony przed obaleniem. Nie chcę twego pasa, chcę twej duszy. #ChampionVsChampion. To ostatni raz, gdy odpowiadam mamie Rondy, która chce zaistnieć w mediach. Nie muszę jej odpowiadać, gdy jej własna córka boi się zabrać głosu. Wszyscy chcą tej walki, tylko nie Team Hollywood.

Po zwycięstwie nad Cat Zingano (MMA 9 – 1) Ronda postanowiła wziąć kilka miesięcy przerwy, by poświęcić się swej karierze filmowej. Na razie nie wiadomo, kiedy i przeciw komu miałaby zawalczyć. Zapewne temat superfightu z Justino będzie będzie powracał jak bumerang i będzie poruszany przy każdej możliwej okazji.

4 KOMENTARZE

  1. Nie podobają mi się komentarze w stylu "kiedyś ją złapali, więc jest be". Powinno się dawać ludziom szanse. Ile to osób wyszło na prostą.Obecnie jest to jedyne sensowne zestawienie dla Rondy. Każde kolejne zwycięstwo w 30 sekund będzie obniżać jej pozycję w oczach widzów i będzie jak bracia Kliczko, którzy z braku godnych rywali nigdy nie będą postrzegani jako wielcy zawodnicy (i tu się moja wiedza o boksie kończy 😉 )

  2. Co ona porównuje walkę Jędrzejczyk do walki z Rousey, Jędrzejczyk miała za przeciwniczkę Esperzę która posturą przypomina dziecko z podstwówki, a Jedrzejczyk jest od niej znacznie większabronić obalenie jak się ma dużą przewage fizyczną to nie jest żadna sztuka, z resztą w walce z Gadelha Jędrzejczyk była obalana kilkakrotnie.

  3. Co to wogole za pomysl zeby do superfightu zawodnik z wyzszej kategorii zbijal do nizszej. Jak zawodnik chce pokazac klase to dominuje swoja kategorie i idzie wyzej zeby pokazac, ze jest lepszy od tych silniejszych, a nie idzie do kategorii nizej zeby pokazac jak bardzo potrafi sie wycienczyc…

  4. To że Asia nie daje się obalić to jedno, ale nigdzie nie jest powiedziane że Cyborgowa się nie da obalić. Na jakiej podstawie ona porównuje swój TDD do Asi?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.