Cyborg

Menadżer Cristiane Justino (MMA 12-1), George Prajin, w wypowiedzi dla MMAjunkie.com poinformował, że kolejna walka jego klientki odbędzie się podczas gali Invicta 10 w grudniu z nieznaną jeszcze przeciwniczką. Będzie to pierwsza walka „Cyborg” w wadze koguciej od 2008 roku, kiedy na gali EliteXC pokonała Shaynę Baszler (MMA 15-8). By ułatwić zawodniczce zrzucanie wagi, nawiązali współpracę z Tonym Aponte, który współpracował między innymi z B.J. Pennem (MMA 16-10) oraz Heathem Herringiem (MMA 28-14). Celem zatrudnienia Aponte jest zmiana sposobu życia i nawyków żywieniowych zawodniczki tak, aby w okresie między walkami waga Justino wahała się w okolicach 70 kg, na chwilę obecną zawodniczka waży około 80 kg. Następnym celem jest doprowadzenie do walki z Rondą Rousey (MMA 10-0), która do niedawna wydawała się niemożliwa ze względu na osobę byłego menadżera Justino – Tita Ortiza, który, jak wszystkim wiadomo, jest w konflikcie z Daną White’em. Na dodatek prezydent UFC nieustannie wypominał Brazylijce wpadkę dopingową oraz wygląd „Wanderleia Silvy w spódnicy”. Niedawno White, w pewnym stopniu, zmienił stanowisko, mówiąc o tym, co się stanie, kiedy UFC podpisze kontrakt z „Cyborg”:

Ja po prostu nie chcę słyszeć tego całego gó*na, kiedy podpiszemy kontrakt, bo to gó*no wypłynie jak tylko podpiszemy umowę – wszystko o oblanych testach dopingowych i innych gó*wnach. Będzie to wtedy najważniejszy temat, najważniejsza ku*wa historia, jaką będziecie opisywać.

12 KOMENTARZE

 1. 80kg, wiecej niz 3/4 cohones, lold

  dac jej Dolce i zrobilby z nia porzadek, 145lbs BJ Penn chyba pokazuje jak Mike potrafi pracowac z 'opornymi' ludzmi na diete czy zrzucanie wagi.

 2. tylko 135 lubie to? NIC SIE NA PEWNO NIE ZNA! <3

  jak Cyborgowa bedzie chciala to zrobi te 63 bez problemu. przeciez to jest najwazniejszy czynnik diety – czy komus sie kurwa chce czy nie, proste.

  #TheOnceAndFutureKing

 3. pojde dalej, 135 'lubięto'…

  wyrzucam samogloski…

  zamieniam t na s (standardowa procedura)…

  135 lbs…

  PRZYPADEK?

  #TheOnceAndFutureKing

 4. Ostatnio Cyborg nie jest w dobrej formie, więc nie jestem aż taki pewny że łatwo zbije te kilogramy. No ale trzeba mieć nadzieje że się uda i kiedyś tam zawalczy z Pyzą.

 5. Wg mojej oceny całej tej sytuacji na linii Ronda-Santos, nie wydaje mi sie, by Cyborgowa miała szanse z obecną mistrzynią. Obecna waga Santos pokazuje, w jakiej jest formie. Zbijanie wagi i cięzki trening, by przygotować się na walkę z Rondą, nie wróży Santos nic dobrego. Pójdę dalej i oceniam, że Santos jeszcze odklepie, pomimo,ze słynie z dobrego grapplingu. Ronda to inna liga niż Brazylijka obecnie.

 6. 80kg? Jak niby ona ścianała do 66? Chyba, że ważyła mniej tylko się spasiła. Tak czy siak 70 i ścinanie do 61 to dużo jak na kobietę.

 7. Co jak co, rozumiem, że jakaś moda na gender panuje ale Wand mógłby już zakończyć tą prowokacje i przestać przebierać się w babskie ciuchy.

 8. UFC w 2014 miało budować swoją pozycje w Azji, Meksyku i części Europy, a teraz widać że w 2015 roku nastawiają się na mocną promocje kobiecego MMA. Nowe dywizje wagowe, ściąganie Cyborgowej, Holm, Giny, prawda jest taka że Dana wie jak ładnie to rozegrać, będzie miał indywidualności to szybko interes się zacznie kręcić. Skoro na takiej Rondzie zarabia kokosy, to widać że babskie MMA ma spory potencjał. Mimo wszystko, nie kumam po co na siłę każdy chce walczyć z Rondą, skoro mają być inne kategorie wagowe. Lepiej mieć np. 3 ciekawe kategorie wagowe, niż napchać na siłę do jednej wszystkie zawodniczki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.