Po wielu miesiącach zapowiedzi ostatecznie pod koniec roku ma dojść do pojedynku Cris Justino Amandą Nunes. Walka ma się odbyć podczas grudniowej gali UFC 232.

Natomiast jeszcze przed oficjalnym ogłoszenie tego starcia, Rudimar Fedrigo twórca brazylijskiego klubu  Chute Boxe Academy, który miał okazję współpracować z obiema zawodniczkami, przedstawił swoje spojrzenie na nadchodzący pojedynek.

Amanada to świetna zawodniczka. Jako jeden z pierwszych zajmowałem się promocją jej walk, gdy pojedynkowała się w Kurytybie. Pokazała wówczas, że jest przed nią wspaniała przyszłość, ale Cris jest na zupełnie innym poziomie, w każdym znaczeniu tego słowa. Zarówno pod względem techniki jak i psychiki. Cris to znacznie wyższy poziom.

Fedrigo powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAFighting i dodał, że jego zdanie walka zakończy się już w pierwszej rundzie.

Nie wydaje mi się, żeby ich starcie wyszło poza pierwszą rundę. Uważam, że Cris znokautuje Amandę.

1 KOMENTARZ

  1. Pożyjemy, zobaczymy. Cyborgowa też się młodsza nie robi, a tylko z Holm walczyła tak naprawdę, reszta to były totalne placki. Nie zdziwi mnie jak Nunes przetrwa nawałnicę i wygra przez poddanie albo tko.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.