Po wielu miesiącach zapowiedzi ostatecznie pod koniec roku ma dojść do pojedynku Cris Justino Amandą Nunes. Walka ma się odbyć podczas grudniowej gali UFC 232.

Natomiast jeszcze przed oficjalnym ogłoszenie tego starcia, Rudimar Fedrigo twórca brazylijskiego klubu  Chute Boxe Academy, który miał okazję współpracować z obiema zawodniczkami, przedstawił swoje spojrzenie na nadchodzący pojedynek.

Amanada to świetna zawodniczka. Jako jeden z pierwszych zajmowałem się promocją jej walk, gdy pojedynkowała się w Kurytybie. Pokazała wówczas, że jest przed nią wspaniała przyszłość, ale Cris jest na zupełnie innym poziomie, w każdym znaczeniu tego słowa. Zarówno pod względem techniki jak i psychiki. Cris to znacznie wyższy poziom.

Fedrigo powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAFighting i dodał, że jego zdanie walka zakończy się już w pierwszej rundzie.

Nie wydaje mi się, żeby ich starcie wyszło poza pierwszą rundę. Uważam, że Cris znokautuje Amandę.

20 KOMENTARZE

 1. Ja się szczerze przyznam, że jara mnie to starcie. Nunes wydaje się być najbardziej komoletną zawodniczką na świecie i jeżeli ktokolwiek ma ją pokonać to tylko Cyborg. Generalnie walki kobiet (zwał jak zwał) średnio mnie interesują, ale na ten pojedynek czekam i obejrzę z przyjemnością.

 2. Ja też czekam na tę walkę. Za żadną z nich nie przepadam, a chociaż jedna dostanie wierdol. :jimcarrey:

 3. Nokautować w pierwszej to se może ulane musze z Invicty. Cris walczył ostatnio tylko z jedną solidną zawodniczką o dobrych warunkach i gdzie był ten nokaut??

  :gdzie:

  Amandin przebije ten balonik

 4. Nokautować w pierwszej to se może ulane musze z Invicty. Cris walczył ostatnio tylko z jedną solidną zawodniczką o dobrych warunkach i gdzie był ten nokaut??

  :gdzie:

  Amandin przebije ten balonik

  Nunes ma dużo lepsze bjj od Cyborga, nie dość tego Cyborg słabo wygląda w klinczu, nawet ta Rosjanka, krótko, ale sprawiła tam problem…

 5. Pierwdze 2 rundy mogą być ciekawe, ale potem Cyborg ją porobi i wygra przez decyzję.

  ja mam zupełnie na odwrót 😆

 6. Nunes ma dużo lepsze bjj od Cyborga, nie dość tego Cyborg słabo wygląda w klinczu, nawet ta Rosjanka, krótko, ale sprawiła tam problem…

  :goddamnright:

  Zapasy też lepsze ma

 7. Ja się szczerze przyznam, że jara mnie to starcie. Nunes wydaje się być najbardziej komoletną zawodniczką na świecie i jeżeli ktokolwiek ma ją pokonać to tylko Cyborg. Generalnie walki kobiet (zwał jak zwał) średnio mnie interesują, ale na ten pojedynek czekam i obejrzę z przyjemnością.

  Bo to juz nie jest WMMA :fjedzia:

  I ja tez chetnie obejrze :tysonhappy:

 8. Bo to juz nie jest WMMA

  Bo to jest Chemical Warfare… naturalna nadwyżka hormonalna(Nunes) vs. syntetyczna "piękna męczyzna"(Cyborg)

 9. Bo to jest Chemical Warfare… naturalna nadwyżka hormonalna(Nunes) vs. syntetyczna "piękna męczyzna"(Cyborg)

  W tenisie masz to samo, na szczęście tu masz kategorie wagowe i w tych niższych większość wygląda jak kobiety.

 10. i w tych niższych większość wygląda jak kobiety.

  Zapomniałeś dodać: ✱ – nie dotyczy Brazylii… (patrz Invicta)

 11. Pożyjemy, zobaczymy. Cyborgowa też się młodsza nie robi, a tylko z Holm walczyła tak naprawdę, reszta to były totalne placki. Nie zdziwi mnie jak Nunes przetrwa nawałnicę i wygra przez poddanie albo tko.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.