O potencjalnym starciu pomiędzy Cris Justino i Amandą Nunes mówi się już od bardzo dawna. Na razie jednak nic nie zapowiada, żeby do tego pojedynku miało dojść. Sama zaś „Cyborg” nie zamierza czekać i chcę jak najszybciej ponownie zawalczyć. Co ciekawe, w programie The MMA Hour powiedziała, iż jej zdaniem UFC szykuje się do zestawienia jej rewanżowego starci z Holly Holm.

Chcę walczyć i myślę, że UFC już planuje rewanżowe starcie pomiędzy Holly i mną, oczywiście po walce Holm z Megan Anderson. Organizacja przeniosła walkę Overeema na kartę wstępną, a zestawienie Anderson z Holly wystawiła na karcie głównej w PPV. Moim zdaniem Dana White chce być gotowy na zestawienie rewanżowego starcia między nami.

Justino natomiast jest obojętne czy zawalczy z Holm czy też z Anderson, natomiast starcie z Nunes chce sobie zostawić na koniec swoje kontraktu z UFC.

Nie mam zamiaru czekać na Amandę, chcę walczyć ze zwyciężczynią starcia pomiędzy Holly i Megan. Wówczas ostatnią walką w moim kontrakcie może być zestawienie z Amandą. Może sobie wtedy wziąć tyle czasu ile będzie potrzebowała na przygotowania.

10 KOMENTARZE

  1. UFC chce walki cyborg vs amand. Rewanż z holm to w ich oczach niepotrzebna zamuła raczej.

    Dla cyborg został już tylko dwie liczące się walki w ufc. Nunes i Migan. Potem już chyba tylko boks lub gabi w rizin.

  2. Mówiła coś, że ma jedną czy dwie walki na kontrakcie i chce w boksie potem zawalczyć z jakąś chyba Cecilią Brekhaus o ile się nie mylę.

  3. Na chuj ją kontraktowali jak nie mają na nią zadnego pomyslu.

    Cyborg sprzedaje na nonameach calkiem sporo PPV, pewnie dlatego

  4. Cyborg sprzedaje na nonameach calkiem sporo PPV, pewnie dlatego

    Skoro tak, to ciekawe ile by sprzedawala jakby stworzyli normalną dywizję zamiast zestawiac ja z ciagle z zawodniczkami z nizszej kategorii.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.