O potencjalnym starciu pomiędzy Cris Justino i Amandą Nunes mówi się już od bardzo dawna. Na razie jednak nic nie zapowiada, żeby do tego pojedynku miało dojść. Sama zaś „Cyborg” nie zamierza czekać i chcę jak najszybciej ponownie zawalczyć. Co ciekawe, w programie The MMA Hour powiedziała, iż jej zdaniem UFC szykuje się do zestawienia jej rewanżowego starci z Holly Holm.

Chcę walczyć i myślę, że UFC już planuje rewanżowe starcie pomiędzy Holly i mną, oczywiście po walce Holm z Megan Anderson. Organizacja przeniosła walkę Overeema na kartę wstępną, a zestawienie Anderson z Holly wystawiła na karcie głównej w PPV. Moim zdaniem Dana White chce być gotowy na zestawienie rewanżowego starcia między nami.

Justino natomiast jest obojętne czy zawalczy z Holm czy też z Anderson, natomiast starcie z Nunes chce sobie zostawić na koniec swoje kontraktu z UFC.

Nie mam zamiaru czekać na Amandę, chcę walczyć ze zwyciężczynią starcia pomiędzy Holly i Megan. Wówczas ostatnią walką w moim kontrakcie może być zestawienie z Amandą. Może sobie wtedy wziąć tyle czasu ile będzie potrzebowała na przygotowania.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.