cris cyborg ufc 240

Cris Cyborg (MMA 21-2, 1 NC) miała okazję skonfrontować swoje zdanie na temat rewanżu z Amandą Nunes (MMA 18-4) za kulisami gali UFC 240, która w zeszły weekend odbyła się w Kanadzie. Brazylijka pokonała jednogłośną decyzją sędziów Felicie Spencer (MMA 7-1). Spotkanie z Daną Whitem, z którym od dawna prowadzi ‚wojnę na słowa’ rozpoczęło się bardzo sympatycznie.

Widzisz, to pierwsze rozcięcie w mojej karierze. Mam nadzieję, że dostanę bonus za ten pojedynek?

Prezydent UFC pogratulował Brazylijce zwycięstwa i postawy. Później temat rozmowy przeniósł się już jednak w kierunku słów Dany White, który wypowiedział się w mediach, że Cris Cyborg nigdy nie dążyła do rewanżu z Amandą Nunes.

Wiesz, że chciałam rewanżu. Przestań kłamać. – powiedziała Cyborg – Nie boję się i chcę tego pojedynku. Nie kłam, że nigdy o nim nie mówiłam.

Dana White odpowiedział krótko.

Nie kłamię. Nie znasz szczegółów rozmów z menadżerami i kierownictwem. Chcemy doprowadzić do waszego rewanżu i zrobimy wszystko, aby do tego doszło.

Biorąc pod uwagę, że Cris Cyborg właśnie wypełniła kontrakt z organizacją UFC i pozostaje wolnym agentem, Dana White ma trzy miesiące na negocjacje z Brazylijką. Po tym czasie, Cyborg będzie mogła brać pod uwagę propozycje pozostałych organizacji.

Sama zainteresowana stwierdziła jednak, że zamierza sprawdzić swoją wartość rynkową, więc może minąć trochę czasu nim podejmie decyzję, w której organizacji stoczy swój kolejny pojedynek.

 

4 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.