Fot: Esther Lin / MMAFighting

Cristiane Justino, mistrzyni UFC, która ma okazję trenować z Claressą Shields, dwukrotna mistrzyni olimpijską w boksie, podczas spotkania z mediami w Rio de Janeiro została zapytana o to, czy chciałaby zawalczyć w boksie.

Chciałabym spróbować się z boksie. Claressa i ja trenujemy razem, więc nie mogłam trafić lepiej, ona jest przecież złotą medalistką olimpijską. Jest szybka, a dobrze też jest trenować z kimś kto jest lepszy od ciebie, bo wtedy właśnie się rozwijamy, dostrzegamy nowe rzeczy. Gdybym otrzymała taką szansę jak McGregor, na pewno bym zawalczyła w boksie.

„Cyborg” powiedziała również, że jej zdaniem Conor przegra walkę z Floydem, jednak samo wydarzenie zapewne pozytywnie wpłynie na rozwój MMA.

Nie wierzę w to, że Conor wygra tę walkę. Mayweather wygra to starcie, jestem tego pewna. On jest na zupełnie innym poziomie. McGregor jednak jest odważny i otworzył drzwi dla zawodników MMA do świata boksu. Otworzył też drzwi do świata MMA dla fanów boksu i odwrotnie. To pomoże naszej dyscyplinie sportu dalej się rozwijać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.