Sebastian Przybysz znany jest ze swojego unikalnego stylu promocji walk. Nie jest inaczej przed mistrzowską walką, do której dojdzie na KSW 59.

Polak w swojej następnej walce zmierzy się z Antunem Raciciem. Będzie to druga walka obu zawodników. Na KSW 46 Racić okazał się lepszy i pokonał „Sebicia” przez decyzję sędziowską. Zobaczcie satyryczny materiał wideo z jednego z treningów w „Mighty Bulls” stworzony przez ekipę treningową Przybysza.

Od czasu starcia z reprezentantem Mighty Bulls, Racić (25-8-1 MMA) wygrał najpierw z Pawłem Polityłą, a następnie zdobył pas w Zagrzebiu, gdzie na pełnym dystansie okazał się lepszy od Damiana Stasiaka. Ostatnio 30-latek po raz pierwszy obronił tytuł w pojedynku z młodym Bruno Santosem pokonując Brazylijczyka prezz decyzję sędziowską.

Sebastian Przybysz (7-2 MMA) również zanotował serię trzech wygranych. 27-letni zawodnik czołówki kategorii koguciej odprawił ciosami Bogdana Barbu oraz Jakuba Wikłacza, a także wypunktował na KSW 51 Lemmy’ego Krušiča, a ich starcie zostało wybrane najciekawszym pojedynkiem chorwackiego wydarzenia. 5 z 7 zwycięstw w swojej karierze zdobywał on kończąc rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.