kamaru usman colby covington

Kamaru Usman, mistrz wagi półśredniej organizacji UFC, zapowiedział że nie da rewanżowego starcia Colby’emu Covingtonowi, chyba że ten spełni jeden warunek.

Do pierwszej walki Kamaru Usmana z Coliby Covingtonem doszło w roku 2019, podczas gali UFC 245. Wówczas starcie zakończyło się na minutę przed kończącym je gongiem – Usman ostatecznie znokautował Covingtona.

Brett Okamot z ESPN po rozmowie z Alim Abdelazizem, menadżerem Usmana, zdradził że Kamaru ma jeden warunek przed drugą walką z Covingtonem.

Abdelaziz powiedział, że rozmawiał z Kamaru i dopóki on jest mistrzem, Colby nie dostanie rewanżu, chyba że wcześniej zawalczy z jakimś innym pretendentem do tytułu.

Kamaru Usman ma już ustalony kolejny pojedynek w obronie pasa mistrzowskiego. Pod koniec kwietnia zmierzy się po raz drugi z Jorge Masvidalem. W roku 2020 miał okazję pokonać go na punkty w walce wieczoru gali UFC 251.

Covington natomiast po przegranej w rąk Usmana zmierzył się z Tyronem Woodleyem i pokonał go przez techniczny nokaut. Na razie nie wiadomo z kim Coivngton mógłby się zmierzyć w kolejnym boju.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.