Dorota Jurkowska i Jan Błachowicz social media conor mcgregor

Dorota Jurkowska, menadżerka i partnerka życiowa Jana Błachowicza, skomentowała ostatnią przegraną byłego już mistrza UFC i stwierdziła, że z takich trudnych sytuacji można zawsze wyciągnąć najwięcej wniosków.

Podczas gali UFC 267 Jan Błachowicz nie obronił pasa wagi półciężkiej i w klatce UFC musiał uznać wyższość Glovera Teixeiry. Polak został poddany przez Brazylijczyka w drugiej rundzie pojedynku.

Dorota Jurkowska, komentując to, co wydarzyło się podczas UFC 267, napisała:

Za nami kolejne złe dobre doświadczenie. Z takich wyciąga się najwięcej wniosków. Coś nie zagrało. Trzeba dać chwilę, aby poukładać sobie to wszystko w głowie i działamy dalej. Jan Błachowicz, co by się nie działo, na mnie zawsze możesz liczyć.
#teamBLACHOWICZ4life

Przegrana Jana z Teixeirą przerwała serię pięciu zwycięstw Polaka. Mistrz w swoim przedostatnim boju zmierzył się z Israelem Adesanyą i rozbił go na pełnym dystansie. Była to pierwsze obrona Błachowicza.

Jan pas wywalczył w zeszłym roku w starciu z Dominickiem Reyesem, którego znokautował w drugiej rundzie pojedynku. Polak od pięciu walk pozostawał niepokonany, a w ostatnich dziesięciu bojach tylko raz musiał uznać wyższość przeciwnika. Poza Adesanyą i Reyesem Polak pokonał takich rywali jak: Corey Anderson, Ronaldo Souza czy Luke Rockhold.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.