Daniel Cormier, który już niedługo zmierzy się ze Stipe Miocicem w walce o tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC, często wypowiada się na temat tego jacy zawodnicy powinni być brani pod uwagę przy rozważaniach związanych z tym, który z nich jest najlepszym fighterem w historii. Podczas niedawnego konferencji telefonicznej z mediami powiedział, że osoby, które zostały przyłapane na dopingu powinny z gruntu być skreślane w takich dyskusjach.

Za każdym razem, gdy ktoś zażywa niedozwolone substancje, sam eliminuje siebie z takiej dyskusji. Anderson Silva były przyłapany dwa razy. Jones został złapany dwa lub trzy razy. Przez to ci fighterzy sami wyeliminowali się z rozważań na temat najlepszego zawodnika w historii. Uważam, że MMA powinno ewoluować w takim kierunku, w którym karą za robienie takich rzeczy byłoby zakwestionowanie miejsca takiego zawodnika w naszym sporcie.

Sam Cormier chciałby natomiast, aby jego osoba była wymieniana obok innych sław UFC, które mają ogromne osiągnięcia w MMA.

Moim zdaniem powinienem być brany pod uwagę w tej dyskusji. Chcę być wymieniany obok najlepszych, takich jak GSP czy Demetrious Johnson, ludzi którzy osiągnęli wszystko w prawidłowy sposób.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.