Daniel Cormier, który już niedługo zmierzy się ze Stipe Miocicem w walce o tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC, często wypowiada się na temat tego jacy zawodnicy powinni być brani pod uwagę przy rozważaniach związanych z tym, który z nich jest najlepszym fighterem w historii. Podczas niedawnego konferencji telefonicznej z mediami powiedział, że osoby, które zostały przyłapane na dopingu powinny z gruntu być skreślane w takich dyskusjach.

Za każdym razem, gdy ktoś zażywa niedozwolone substancje, sam eliminuje siebie z takiej dyskusji. Anderson Silva były przyłapany dwa razy. Jones został złapany dwa lub trzy razy. Przez to ci fighterzy sami wyeliminowali się z rozważań na temat najlepszego zawodnika w historii. Uważam, że MMA powinno ewoluować w takim kierunku, w którym karą za robienie takich rzeczy byłoby zakwestionowanie miejsca takiego zawodnika w naszym sporcie.

Sam Cormier chciałby natomiast, aby jego osoba była wymieniana obok innych sław UFC, które mają ogromne osiągnięcia w MMA.

Moim zdaniem powinienem być brany pod uwagę w tej dyskusji. Chcę być wymieniany obok najlepszych, takich jak GSP czy Demetrious Johnson, ludzi którzy osiągnęli wszystko w prawidłowy sposób.

14 KOMENTARZE

 1. Zgadzam się. Chociaż nie rozumiem po chuj Danielku masz takie parcie, aby Cię gloryfikować. Skup się na walce. Niech czyny a nie słowa decydują.

 2. chcę być wymieniany obok najlepszych, takich jak … Demetrious Johnson, ludzi którzy osiągnęli wszystko w prawidłowy sposób.

  Wysoko mierzysz…

  A tak poważnie, sam DC oszukiwał na ważeniu. Nie ma absolutnie żadnego prawa wartościować jednego oszustwa nad drugim.

  Teraz czas na wpierdol od Stipa, i uciszenie tej buźki mówiącej o najlepszym zawodniku na świecie ( po 2 porażkach z JJ)

 3. A co z tymi zawodnikami sprzed ery usada? Z tymi ktorzy sa gloryfikowani z dawnych lat? Np Shamrock czy inni?

  Oni nie zostali złapani.

 4. Oni nie zostali złapani.

  Dlatego to po chuju stwierdzenie Cormiera. Przeciez wiadomo ze ladowali w dupala az milo.

 5. Dlatego to po chuju stwierdzenie Cormiera. Przeciez wiadomo ze ladowali w dupala az milo.

  Każda rewolucja potrzebuje ofiar. Jak chcesz stawiać nowe pominki, kiedy stare kłują w oczy? I biznes się nie kręci, trzeba nowych bohaterów. Tak samo z Arielem, który twierdzi,że Ronda nie zasługuje na HoF, bo pas jej dali:beczka:.

 6. Już sam tytuł brzmi jak jakiś przytyk do Jonesa który nieświadomie cos zażył. Dupa Cormiera boli niemiłosiernie.

 7. A co z tymi co oszukują na ważeniach?

  [

  Jakie oszukiwanie? Przecież to wina tych co ręcznik trzymali, że podciągnęli go powyżej kolana. Daniel chciał go tylko opuścić pod kolano, bo przecież ważenie oglądają nawet małe dziewczynki a on tak z tą końcówą widoczną stał…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.